Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Daly byste mu příležitost?

Bohunka 27. 9. 2017 20:23
Dobrý večer, přeji. Znám jednoho muže, který je ve 40 panic. Měl prostě smůlu na ženy. Jinak je to moc hodný a férový muž. Kdybyste byly samy a někoho hledaly, vadil by Vám takový muž? On říkal, že by mu svobodná maminka nevadila. Problém není ten, že by se nesnažil, ale ten, že nedostal příležitost. ach jo
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
nart0un 14. 11. 2017 16:46
@Ivana to jsem si myslel, že je společnost už dál. třeba že ženy, které mají rády sex, a mají (měly) hodně sexuálních partnerů, nepovažujeme za lehké děvy a naopak u muže, kteří nemají mnoho, nebo žádné partnerky, za podivíny.
Odpovědět To se mi líbí0
Bohunka 28. 9. 2017 18:10
@Bohunka Abych to ještě doplnila, co si máte představit pod pojmem nízký sociální status. Dělá ostrahu v Hypermarketu a jeho plat je 13 000Kč. Hrubého. Má výraznou pleš a zbytky vlasů jsou silně prošedivělé. Asi si dovedete představit, že pro něho se ženská shání móóóc špatně.
Odpovědět To se mi líbí0
Bohunka 28. 9. 2017 17:54
@Ivana Znám ho jen 6let-spoluzaměstnanec. Chybí mu charisma a atraktivita. Neumí zaujmout a nemá talent na balení holek. Navíc má nízký společenský status. Celé dny tráví na internetových seznamkách, leč marně. Je to takový ten typ - hodný ňouma. I já se mu snažila dohodit kámošku, ale kámoška říkala, že je sice hodný, ale ona chce někoho normálního, co to má v hlavě srovnaný a že ona má na víc. Holt má smůlu na ženský. Co s ním?
Odpovědět To se mi líbí0
Ivana 28. 9. 2017 8:41
Dobrý večer, Bohunko, no přinejmenším je to podivín... tam bude nějaký problém, možná je asexuál, nebo má nějakou jinou sexuální poruchu, nebo odchylku ... má aspoň nějaký náročný koníček, kterému by věnoval veškerý volný čas? Osamělý muž, budiž, ale panic? Oops
Odpovědět To se mi líbí0


Video

Kdy daly své děti do školky slavné maminky? Asi vás to překvapí

Horoskopy

Kozoroh Pokud nezůstanete dnes zvečera doma, je navýsost pravděpodobné, že se vám podaří navázat nové známosti,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Evženie, Noemi, EugenieRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu