Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Daly byste mu příležitost?

Dobrý večer, přeji. Znám jednoho muže, který je ve 40 panic. Měl prostě smůlu na ženy. Jinak je to moc hodný a férový muž. Kdybyste byly samy a někoho hledaly, vadil by Vám takový muž? On říkal, že by mu svobodná maminka nevadila. Problém není ten, že by se nesnažil, ale ten, že nedostal příležitost. ach jo
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
@Ivana to jsem si myslel, že je společnost už dál. třeba že ženy, které mají rády sex, a mají (měly) hodně sexuálních partnerů, nepovažujeme za lehké děvy a naopak u muže, kteří nemají mnoho, nebo žádné partnerky, za podivíny.
Odpovědět To se mi líbí0
@Bohunka Abych to ještě doplnila, co si máte představit pod pojmem nízký sociální status. Dělá ostrahu v Hypermarketu a jeho plat je 13 000Kč. Hrubého. Má výraznou pleš a zbytky vlasů jsou silně prošedivělé. Asi si dovedete představit, že pro něho se ženská shání móóóc špatně.
Odpovědět To se mi líbí0
@Ivana Znám ho jen 6let-spoluzaměstnanec. Chybí mu charisma a atraktivita. Neumí zaujmout a nemá talent na balení holek. Navíc má nízký společenský status. Celé dny tráví na internetových seznamkách, leč marně. Je to takový ten typ - hodný ňouma. I já se mu snažila dohodit kámošku, ale kámoška říkala, že je sice hodný, ale ona chce někoho normálního, co to má v hlavě srovnaný a že ona má na víc. Holt má smůlu na ženský. Co s ním?
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý večer, Bohunko, no přinejmenším je to podivín... tam bude nějaký problém, možná je asexuál, nebo má nějakou jinou sexuální poruchu, nebo odchylku ... má aspoň nějaký náročný koníček, kterému by věnoval veškerý volný čas? Osamělý muž, budiž, ale panic? Oops
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Štír Co se týče profesní oblasti, můžete mít uprostřed týdne nepříjemný pocit, že vás někdo zrazuje od…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Hedvika, Heda, DespinaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu