Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Dárkový poukaz

Jana 4. 9. 2014 15:45
Ahoj holky, jaký máte názor na dárkové poukazy? Mě to připadá jako neosobní dárek, ale zase je to pořád lepší než peníze. Sestra mi teď naznačila, že si naše mamka přeje k narozeninám dárkový poukaz . Mě to připadá jako absolutní nesmysl, ale když ho dáme k dárku, jak něco na víc, tak by to šlo.
Celkem 7 odpovědí Zobrazit jako strom
Mary 25. 5. 2015 0:46
Jsem pro dárkové poukazy. Obdarovaný si může vybrat, co chce a nemusí nic vracet. Třeba na různé kulturní akce je to fajn, protože spousta lidí zajde maximálně do kina.
Odpovědět To se mi líbí0
AD 31. 3. 2015 10:27
@Denda a kam do divadla? hodil by se mi tip. Jsem tu na vysoké v prváku a neměla jsem ještě čas někam zajít, ale na nějaký zábavný představení bych si zašla ráda.Děkuju
Odpovědět To se mi líbí0
Denda 27. 3. 2015 20:27
Já jsem dostala předplatné do divadlo a to mě potěšilo
Odpovědět To se mi líbí0
jedinacek 16. 1. 2015 11:10
Já dárkové poukazy nemám ráda a ani je nedávám. Ale chápu, je to modrerní, možná to někomu radost udělá, já bych asi nadšená nebyla. Je to ale samozřejmě co člověk, to názor. Ono taky možná záleží jak, na co a od koho to dostanete. Myslím, že kdybych dostala poukaz od někoho, kdo mě dobře zná a mohl mi pořídit něco osobního, tak bych byla zklamaná. Samozřejmě pokud by to bylo třeba od zaměstnavatele, nebo známého, nebo nějaká výhra, tak by mi to asi radost udělalo :)
Odpovědět To se mi líbí0
DanusS 13. 1. 2015 11:59
Mě třeba dárkové poukazy vůbec nepříjdou neosobní, ba naopak, ukážeš tak člověku, že víš, co má rád a ráda mu to splním :-) třeba taťka už asi čtvrt roku brble, jak přibral, jak chce začít chodit do posilovny, ale pořád se k tomu nemá a tak jsem mu darovala poukaz na první 3 lekce s trenérem, byl z toho nadšený a lekce už má za sebou a už chodí cvičit sám, ví jak na to a je spokojený O<img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/42.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
Baciss 9. 1. 2015 11:36
@Novka2 Skvělý dar, i můj přítel ho velice ocenil a byl rád :) nic jiného než poukazy bych už asi priteli nedala :D
Odpovědět To se mi líbí0
Novka2 8. 1. 2015 20:51
Ahoj, dárkové poukazy jsou skvělé dary, já sama jsem manželovi dala poukaz na rucni myti auta ve firme rucnimyti Brno a byl velice spokojeny :)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu