Maminka.czDiskuzePočetí

Darování vajíčka

Ahojky...mám takový dotaz... Jsem maminkou dvou chlapečků a teď v úterý jsem byla na kontrole po šestinedělí...antikoncepci jsem odmítla vzhledem k neustálemu špinění a tak mi pan doktor nabídl ať popřemýšlím nad dárcovstvím vajíček... Mám doktora co se zabývá asistovanou reprodukcí a provádí umělé oplodnění. Proto se chci zeptat jestli některá z vás nemá tuto zkušenost nebo jestli nezná někoho kdo tím prošel... Moc by mi to pomohlo.. Pořád nad tím přemýšlím. Děkuji za každou radu...
Celkem 42 odpovědí Zobrazit jako strom
@Kamila Já to měla fakt rychly. Celý proces od vyplnění dotazníku trval necelý 4 měsíce.
Odpovědět To se mi líbí0
@Verča Dobrý den, já zkušenosti s darováním mám. Co přesně by vás zajímalo?
Odpovědět To se mi líbí0
@Blanuska22 A prosím tě, jak to vlastně probíhá? A šla jsi nakonec?
Odpovědět To se mi líbí0
Jj, je to tak... darování má samozřejmě pravidla, ne každá může darovat. Ovšem info je zde https://www.ivf-zlin.cz/24748-darcovstvi-vajicek-... . Neboj, oni stejně dělají testy, zda je vše v pořádku a můžeš darovat. Neměla bych strach.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já jsem na www.ivf-zlin.cz byla darovat už 2x a určitě se chystám po třetí. Podle mě je to krásný skutek, když můžu někomu pomoci mít rodinu.
Odpovědět To se mi líbí0
Drahoušku neumím si představit že moje děťátko je v nějaké rodině u sousedů za pár šípů?!
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den maminky, mám kamarádku, co byla na IVF na https://www.ivf-zlin.cz/. Byla tam moc spokojená. Klinika také přijímá dárkyně vajíček. Ráda bych se dárkyní stala. Nemáte zkušenosti, co a jak ohledně darování?
Odpovědět To se mi líbí0
Hele, já se ho ani neptala, zda chce darovat spermie. Myslím, že je to každého věc, zda půjde nebo ne. Mám ale kamaráda a ten se mnou byl darovat, ten sám chtěl. Takže tak.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak já bych tohle rozhodně konzultovala s lékařem. Jinak ty obecné informace k darování naleznete tady https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darky... .
Odpovědět To se mi líbí0
@Naty Dobrý den,Kamarádky vnučka chce darovat vajíčko, je 20 km od odebíracího centra je na mateřské dovolené. Co zahrnuje kompenzace, nemá ušlý plat, nemusí nikde přespat, stravovat se......Jak je to s tou kompenzaci.Děkuji za odpověď
Odpovědět To se mi líbí0
@KSimca Dobrý den, kamarádky vnučka chce darovat vajíčka. Vnučka je na mateřské dovolené, bydli 20 km od odebíracího centra. Co zahrnuje kompenzace? Ušlý plat, ubytování, cesta, strava....... To ona nemá co tedy bude její finanční kompenzace zahrnovat?Děkuji za odpověď.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já darovala již několikrát. Před synem i po synovi :) . Doporučuji kliniku Unica. Je v Praze nebo v Brně. Velice milý a vstřícný personál a útulné prostředí. Vše mi krásně vysvětlili tak jak to je a řekli mi všechny rizika. Jediné co tak jsem měla mírný tlak v pod bříšku.
Odpovědět To se mi líbí0
@Markéta Na které klinice?
Odpovědět To se mi líbí0
@KSimca Mohla bych se zeptat o jakou kliniku se jedná?
Odpovědět To se mi líbí0
muži chodí hodně málo darovat spermie. Ženy chodí mnohem více darovat vajíčka, nez muži spermie. Je to škoda, taky jsou potřeba, bez nich to nejde
Odpovědět To se mi líbí0
@Elenka Ma dalsi zkusenost se tyka darovani spermii - brat si radeji z nejaky SpermBank nebo CryoBank, jsou kontrolovane anomymni a da se vybrat podle popisu osoby a fotek. Jinak nedoporucujiHezky den
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky, jo slysela jsem o tom, muze se to delat opakovane, berou se hormony na stimulaci a pak slaba narkoza. Znam holku, ktera to delala opakovane, hlavne se nenechat osidit a neco za to chtit. Ti lidi, keteri o to maji zajem jsou vdecni a oceni to. Jinak na tom vydelaji jenom jini!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Ludmila No, zatím se mnou nebyl a já se ho ani neptala, zda chce darovat spermie. Myslím, že je to každého věc, zda půjde nebo ne. Mám ale kamaráda a ten se mnou byl darovat, ten sám chtěl. Takže tak.
Odpovědět To se mi líbí0
ženy, holky, když chodíte darovat vajíčka, jsou s vámi i vaše polovičky na darování spermii?
Odpovědět To se mi líbí0
@Kamila Ahojte, taky by mě to zajímalo. Něco jsem si přibližně napočítala z webovek repromedy, ale ráda bych to věděla i od holek, co si tím prošly :)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Rak Během týdne jste zjistili, že se staráte jen o to, co si jiní myslí a zapomínáte sami na sebe. To…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sarah, Doubravka, Marius

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné