Maminka.czDiskuzePočetí

Darování vajíčka

Ahojky...mám takový dotaz... Jsem maminkou dvou chlapečků a teď v úterý jsem byla na kontrole po šestinedělí...antikoncepci jsem odmítla vzhledem k neustálemu špinění a tak mi pan doktor nabídl ať popřemýšlím nad dárcovstvím vajíček... Mám doktora co se zabývá asistovanou reprodukcí a provádí umělé oplodnění. Proto se chci zeptat jestli některá z vás nemá tuto zkušenost nebo jestli nezná někoho kdo tím prošel... Moc by mi to pomohlo.. Pořád nad tím přemýšlím. Děkuji za každou radu...
Celkem 38 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj, já jsem na www.ivf-zlin.cz byla darovat už 2x a určitě se chystám po třetí. Podle mě je to krásný skutek, když můžu někomu pomoci mít rodinu.
Odpovědět To se mi líbí0
Drahoušku neumím si představit že moje děťátko je v nějaké rodině u sousedů za pár šípů?!
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den maminky, mám kamarádku, co byla na IVF na https://www.ivf-zlin.cz/. Byla tam moc spokojená. Klinika také přijímá dárkyně vajíček. Ráda bych se dárkyní stala. Nemáte zkušenosti, co a jak ohledně darování?
Odpovědět To se mi líbí0
Hele, já se ho ani neptala, zda chce darovat spermie. Myslím, že je to každého věc, zda půjde nebo ne. Mám ale kamaráda a ten se mnou byl darovat, ten sám chtěl. Takže tak.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak já bych tohle rozhodně konzultovala s lékařem. Jinak ty obecné informace k darování naleznete tady https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darky... .
Odpovědět To se mi líbí0
@Naty Dobrý den,Kamarádky vnučka chce darovat vajíčko, je 20 km od odebíracího centra je na mateřské dovolené. Co zahrnuje kompenzace, nemá ušlý plat, nemusí nikde přespat, stravovat se......Jak je to s tou kompenzaci.Děkuji za odpověď
Odpovědět To se mi líbí0
@KSimca Dobrý den, kamarádky vnučka chce darovat vajíčka. Vnučka je na mateřské dovolené, bydli 20 km od odebíracího centra. Co zahrnuje kompenzace? Ušlý plat, ubytování, cesta, strava....... To ona nemá co tedy bude její finanční kompenzace zahrnovat?Děkuji za odpověď.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já darovala již několikrát. Před synem i po synovi :) . Doporučuji kliniku Unica. Je v Praze nebo v Brně. Velice milý a vstřícný personál a útulné prostředí. Vše mi krásně vysvětlili tak jak to je a řekli mi všechny rizika. Jediné co tak jsem měla mírný tlak v pod bříšku.
Odpovědět To se mi líbí0
@Markéta Na které klinice?
Odpovědět To se mi líbí0
@KSimca Mohla bych se zeptat o jakou kliniku se jedná?
Odpovědět To se mi líbí0
muži chodí hodně málo darovat spermie. Ženy chodí mnohem více darovat vajíčka, nez muži spermie. Je to škoda, taky jsou potřeba, bez nich to nejde
Odpovědět To se mi líbí0
@Elenka Ma dalsi zkusenost se tyka darovani spermii - brat si radeji z nejaky SpermBank nebo CryoBank, jsou kontrolovane anomymni a da se vybrat podle popisu osoby a fotek. Jinak nedoporucujiHezky den
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky, jo slysela jsem o tom, muze se to delat opakovane, berou se hormony na stimulaci a pak slaba narkoza. Znam holku, ktera to delala opakovane, hlavne se nenechat osidit a neco za to chtit. Ti lidi, keteri o to maji zajem jsou vdecni a oceni to. Jinak na tom vydelaji jenom jini!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Ludmila No, zatím se mnou nebyl a já se ho ani neptala, zda chce darovat spermie. Myslím, že je to každého věc, zda půjde nebo ne. Mám ale kamaráda a ten se mnou byl darovat, ten sám chtěl. Takže tak.
Odpovědět To se mi líbí0
ženy, holky, když chodíte darovat vajíčka, jsou s vámi i vaše polovičky na darování spermii?
Odpovědět To se mi líbí0
@Kamila Ahojte, taky by mě to zajímalo. Něco jsem si přibližně napočítala z webovek repromedy, ale ráda bych to věděla i od holek, co si tím prošly :)
Odpovědět To se mi líbí0
holky, které jste byly darovatvajíčka, jak dlho trvá celý ten proces od konzultace až po samotný odběr?
Odpovědět To se mi líbí0
@Petra No, počkej... tak píšeš, že si to nemyslíš, ale že to pomůže...? No, každopádně, za mě. Já jsem teda rozhodně pro darování. Opravdu to může pomoci několika párům, co sami nemhou počít.
Odpovědět To se mi líbí0
já si zase nemyslím, že darování vajíček je skvělá věc. Hodně párum to pomuže k vytouženému a zdravému miminku.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, pokud přemýšlíte nad darováním vajíček, ráda bych Vám nabídla je darovat na jedné pražské klinice, která kromě skvělého přístupu, milých sestřiček, výborných lékařů, nabízí také kompenzaci 28.000,-, což je více, než jiné kliniky. Pro jakékoliv dotazy mi pošlete zprávu.
Odpovědět To se mi líbí1


Horoskopy

Lev Vánoční nálada vás ovládla a vy se jí necháte docela strhnout. Po ničem jiném vlastně ani netoužíte.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Květoslava, Kvetoslava, Marija

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné