Maminka.czDiskuzePočetí

Darování vajíčka

Ahojky...mám takový dotaz... Jsem maminkou dvou chlapečků a teď v úterý jsem byla na kontrole po šestinedělí...antikoncepci jsem odmítla vzhledem k neustálemu špinění a tak mi pan doktor nabídl ať popřemýšlím nad dárcovstvím vajíček... Mám doktora co se zabývá asistovanou reprodukcí a provádí umělé oplodnění. Proto se chci zeptat jestli některá z vás nemá tuto zkušenost nebo jestli nezná někoho kdo tím prošel... Moc by mi to pomohlo.. Pořád nad tím přemýšlím. Děkuji za každou radu...
Celkem 116 odpovědí Zobrazit jako strom
@Terez Můžu se zeptat kde v Praze ? Přemýšlím o darování vajíček už delší dobu
Odpovědět To se mi líbí0
Do darování bych nešla.
Odpovědět To se mi líbí3
Záleží to čistě na tobě.. nikdo tě do toho nemuže nutit. jestli do toho chce jít jen směle do toho ..
Odpovědět To se mi líbí3
Já byla na darování vajíček
Odpovědět To se mi líbí3
@Renata A na jaké klinice jsi byla?
Odpovědět To se mi líbí3
Praha je už pro mě docela daleko, nemám problém s tím někomu pomoct, ale ráda půjdu znovu na kliniku, na které jsem už byla.
Odpovědět To se mi líbí3
@Renata A dala by jsi mi na sebe nějaký kontakt nebo email? jsem sestřička v jedné reprodukční klinice v praze a stále hledáme dárkyně pro naše klientky )
Odpovědět To se mi líbí3
@Terez Klidně bych šla i znovu, nemám důvod, proč bych nešla
Odpovědět To se mi líbí4
@renata Ahoj a máš ještě zájem darovat?
Odpovědět To se mi líbí3
dobře, díky moc holky a jakou kliniku byste doporučily? asi nevíte, že?
Odpovědět To se mi líbí3
@domča určitě si na kliniku zajdi a domluv se přímo tam, já s tímto zkušenosti nemám, jen s darováním, bude lepší, když se domluvíš s odborníkem
Odpovědět To se mi líbí3
s tím zatím zkušenosti nemám, ale asi bude dobré si na kliniku zavolat a všechno si zjistit, taky jsem byla darovat a vím, že záleží hodně na výběru kliniky
Odpovědět To se mi líbí3
a jak to probíhá, když chci řešit problém s otěhotněním na IVF?
Odpovědět To se mi líbí3
@pavlína věková hranice určitě je a taky musíš mít potvrzení od svého doktora, ale když si na kliniku zavoláš, určitě ti poradí
Odpovědět To se mi líbí3
@pavlína je to určitě napsané někde na internetu, je tam nějaká věková hranice, ale nevím, jestli je to stejné pro všechny kliniky a musíš být zdravá
Odpovědět To se mi líbí3
@pavlína určitě je tam věková hranice, ale nevím, jestli je to stejné pro všechny kliniky a musíš být zdravá
Odpovědět To se mi líbí3
holky a co musím pro darování splňovat? nějaká věková hranice tam je?
Odpovědět To se mi líbí3
@sandra Test
Odpovědět To se mi líbí2
@Nina Ano, já. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti určitě rozhodně doporučuju, pokud někdo chce darovat tak tam
Odpovědět To se mi líbí3
@lili většinou je v tom nějaká finanční kompenzace, někde bývá i něco navíc jako dárek nebo tak
Odpovědět To se mi líbí3

Diskuze

Doporučujeme