Maminka.czDiskuzePočetí

Darování vajíčka

Ahojky...mám takový dotaz... Jsem maminkou dvou chlapečků a teď v úterý jsem byla na kontrole po šestinedělí...antikoncepci jsem odmítla vzhledem k neustálemu špinění a tak mi pan doktor nabídl ať popřemýšlím nad dárcovstvím vajíček... Mám doktora co se zabývá asistovanou reprodukcí a provádí umělé oplodnění. Proto se chci zeptat jestli některá z vás nemá tuto zkušenost nebo jestli nezná někoho kdo tím prošel... Moc by mi to pomohlo.. Pořád nad tím přemýšlím. Děkuji za každou radu...
Celkem 43 odpovědí Zobrazit jako strom
@Kamila Ahojte, taky by mě to zajímalo. Něco jsem si přibližně napočítala z webovek repromedy, ale ráda bych to věděla i od holek, co si tím prošly :)
Odpovědět To se mi líbí0
holky, které jste byly darovatvajíčka, jak dlho trvá celý ten proces od konzultace až po samotný odběr?
Odpovědět To se mi líbí0
@Petra No, počkej... tak píšeš, že si to nemyslíš, ale že to pomůže...? No, každopádně, za mě. Já jsem teda rozhodně pro darování. Opravdu to může pomoci několika párům, co sami nemhou počít.
Odpovědět To se mi líbí0
já si zase nemyslím, že darování vajíček je skvělá věc. Hodně párum to pomuže k vytouženému a zdravému miminku.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, pokud přemýšlíte nad darováním vajíček, ráda bych Vám nabídla je darovat na jedné pražské klinice, která kromě skvělého přístupu, milých sestřiček, výborných lékařů, nabízí také kompenzaci 28.000,-, což je více, než jiné kliniky. Pro jakékoliv dotazy mi pošlete zprávu.
Odpovědět To se mi líbí1
@MartinaBlahova Já si myslím že darování vajíček je blbost.A dost riskantní v tom,že pokud se bude dítě ve věku kdy je zajímá jak přišlo na svět, ptát kdo je jeho maminka a vy mu řeknete tvou maminku neznám,tak mu tím můžete uškodit. A navíc podle mě by se mělo dítě narodit vajíček ženy,která dítě chce a ne z vajíček jiné. Pokud žena nemůže mít dítě je tu možnost adopce.Sama jsem adoptovaná a je to daleko jednodušší. A pak o ženě,která daruje vajíčka si myslím svoje.A nejsou to moc hezký věci. pozor pozor
Odpovědět To se mi líbí0
mám dceru z darovaného vajíčka je super,ale vlastní dceru bych tam nikdy neposlala.dárcovství je moc riskantní.
Odpovědět To se mi líbí0
A kde jsi prosim byla darovat? Jsem z Uherskeho Hradiste, tady ale bohuzel nic není.
Odpovědět To se mi líbí0
Byla jsem uz darovat a nelituji toho, rekla bych, ze nejlepsi věc co jsem v poslední době udělala.
Odpovědět To se mi líbí0
Jak dlouho trvá celý proces darování?
Odpovědět To se mi líbí0
@MartinaBlahova jestli žena muže darovat vajíčka, proč by chlap emohl darovat spermie? :)
Odpovědět To se mi líbí0
@MartinaBlahova darování spermií mi přijde normální jako darování vajíček. Když muže žena, muže i chlap, no ne? jedna paní to tu odsudzovala, přijde mi to přehnaná reakce.
Odpovědět To se mi líbí2
@Poolaa sama už děti mám a ted bych chtěla pomoct i druhým, kde je dobrá poliklinika na darování vajiček?
Odpovědět To se mi líbí0
chodím a pořád mi personál opakuje, že se nemám čeho bát, je to anonymní a pokud o někom vím, mužu ho taky doporučit
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,už jsem prošla všemi vyšetřeními a ted už zbývají jen injekce nevíte někdo jak vypadají?
Odpovědět To se mi líbí0
Užitečné pro všechny maminky a ženy, které zvažují, že se stanou dárkyněmi vajíček:
Vznikla nová služba, přes kterou můžete anonymně vložit svoji zkušenost s darováním pro ostatní zájemkyně i si zkušenosti jiných dárkyň bezplatně vyzvednout a porovnat. viz. facebook.com/zkusenosti

Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj všem,chtěla bych se zeptat,je možné aby mi doktor vystavil neschopenku,když jdu darovat vajíčka?30.9. si jedu pro stimulační léky a 17.9. je samotný odběr.V cenrtru mi řekli že na odběr neschopenku nevystavují ale já chodím do práce a nechci aby o tom někdo věděl.Díky
Odpovědět To se mi líbí0
TAK ono doktorům je jedno,jestli už předtím ta žena dítko má nebo ne,je to rozhodnutí její samotné a pokud se takto rozhodne,je to její věc a iněkce se píchají cca 14 dní,sice je to velká dávka hormonů,ale nikterak tak velká,aby se po ní přibralo to vím ze své vlastní zkušenosti,né z darování,ale z umělého oplodnění,já po těch iněkcích spíše zhodila,protože mě po nich bylo špatně d žaludku,ale je fakt,že jsem k tomu brala i jiné léky,takže se vším kolem dokola se to asi nesneslo.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, jsem maminkou 4leté holčičky a 9letého kluka, právě jsem ve fázi darování vajíček. :-[ Šla jsem do toho s mojí sestrou která je prozatim bezdětná. Je mi 30let a sestře 25let, už máme za sebou jak krevní testy na HIV a jiné pohlavní choroby tak i genetické testy, ještě nás čeká gynekologické vyšetření a píchání si do břicha hormony na vyvolání co nejvíce vajíček. =-O Na klinice, kde to podstupujem pracují moc hodní lidé a příjemný doktor, který zodpoví jakoukoliv otázku. Také je šance si to kdykoliv rozmyslet. Za vyšetření a odebrání neplatíme ani korunu. Jen tímto píši informace od člověka který tim právě prochází naživo. Přeji hezký den. O dalším průběhu budu dále ráda informovat. Jo a ptala jsem se na to jestli při píchání si do břicha nepřiberu tak mne ujišťovali, že je to hodně krátká doba nato aby se to stalo.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lin2 Uf, tak to se divím, že ji udělali odběry, když ještě neměla vlastní děti. Já si to asi dva roky zpátky zjišťovala a podmínkami bylo mimo jiné třeba věk do 35 let a min. 2 vlastní děti. Tak se divím.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Blíženci Je vám skoro líto, že je tady finále pracovního týdne, protože se vám dařilo po všech stránkách.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zora, Danica, Zoran

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné