Maminka.czDiskuzePočetí

Datum početí

Dobrý den, mám pár dní před porodem. Bojím se hrozně porodu. Navíc bych se potřebovala uklidnit, protože mám takový problém. V květnu (8.5.-10.5.) loňského roku jsme měla styk s někým jiným než mým partnerem, měli jsme krizi. Prosím neodsuzujte mne za to. Užila jsem si s někým jiným, měli jsme jen jednou normální sex a prý se do mne nevystříkal, vzhledem k tomu, že jsme i hodně pili tak si toho moc nepamatuji. V červenci jsem zjistila, že jsem těhotná. Ke svému partnerovi jsem se vrátila hned v květnu, ale teď mi pořád tvrdí, že to být jeho nemůže. Já jsem poté sex už neměla s nikým jiným než s partnerem. Termín mám 27.2. podle 1.screeningu. Myslíte si, že to může být i toho jiného kluka?
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Možná ti pomůže moje zkušenost. Pohlavní styk 21.5. a termín porodu 17.2. V tu dobu co ty píšeš, že proběhl styk, jsem já měla menstruaci.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, jestli přítel o tom druhém klukovi ví, tak bych pro úplnou jistotu, pokud to chcete vědět, udělala po porodu test otcovství. Jinak nad tím budeš přemýšlet pořád. A nebo uvidíš, někdy je miminko hned po porodu tak strašně podobné na tatínka, že budeš mít jasno. Jinak tady ty výpočty nevím...záleží, kdy jsi měla ovulaci atd. To ti takto nikdo neřekne.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme