Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

dcera nechce byt sama ve školce

Veronika 5. 1. 2015 14:56
Dobrý den, chci se zeptat zda někdo má stejnou zkušenost jako Já. Dnes byla moje dcera - 3 roky a 2 měsíce, poprvé ve skolce. Docela se tam těšila- už jsme tam párkrát spolu byly, takže věděla jak to tam vypadá. chvíli jsem tam byla s ni. Zdálo se ze to zvládne a Já odejdu. Ovšem nestalo se tak. Dcera začala brečet, nechtěla se zapojit mezi deti- porad byla u mne. Tak jsme to vydržely do svačiny a pak se vracela se mnou domu. Zkrátka jasne řekla že do školky ano ale jedině když tam budu s ni. je to asi Tim ze není zvykla byt beze mne. A více deti ji taky vadi. Už v šatně o samotě byla veselejší. Paní učitelka říka ze takhle je to v pořádku. Zlepší se to časem? A jak dlouho by to mohlo trvat? Doma máme ještě 5 měsíční druhou dceru. Takže do Prace nechodím. Máme vytrvat a věřit ze se to zlepší a Já nebudu trávit dopoledne ve skolce?
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Veronika 14. 1. 2015 21:16
@Tereza Naštěstí mohu říct že se to zlepšilo. Od pondělí už vydržela az do oběda a ve středu dokonce ráno ani neplakala. Mile mně překvapila ze si zvykla takhle brzy. Vzdy ji dam pusu na rozloučenou a řeknu že po oběde přijdu. A vita mne s úsměvem na tváři. Jsem za to moc ráda. Snad to tak bude pokračovat i dále. ^^ ^^ :-D
Odpovědět To se mi líbí0
Tereza 14. 1. 2015 14:21
já jsem to měla podobné, akorát naštěstí učitelky ji tak zabavili, že jsem vždycky nenápadně odešla, aniž by si toho všimla :-D. chodíme do soukromé a jde vidět, že ty učitelky ví, co s dětmi.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu