Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

děložní čípek 16mm v 34+2tt

buterrfly 6. 4. 2011 9:31
Holky ahoj založila jsem novou diskuzi na tohle téma v hlavičče,právě proto,že mám takovýhle problém a zajímal by mne Váš názor? Vrátila jsem se z nemocnice kde jsi mne nechali na pozorování a tohle je výcuc z toho co mám ve zprávě. moc děkuji za odpovědi a že jste ochotné se se mnou podělit o zkušenosti a nebo názor na tohle téma. S pozdravem krásného dne přeje kata Šumperk
Celkem 1 odpověď Zobrazit jako strom
soslik 4. 5. 2011 7:44
Ahoj buterrfly,

já bych se tím nikterak neznepokojovala, důležité je, jak bude těhotenství dál probíhat. Vzhledem k tomu, že tě propustili z nemocnice domů, vyvíjí se očividně vše dobře, takže bych se řídila radama odborníků (šetřit se, hlavně nic těžkého nezvedat a při jakýchkoli potížích šup k doktorovi (i na pohotovost), ale nedělej si s tím hlavu, pročítám diskuze i na jiných portálech a tahle délka čípku není nijak katastrofická. Mně osobně před týdnem gynekolog v poradně naměřit čípek cca 2cm (ve 26tt a to se mi během měsíce zkrátil o 1cm) a k tomu mi prý hodně klesla děloha a mimi je hrozně nízko, ale prý se nemám znekopojovat. Takže neboj, vše dobře dopadne ;-) :-)
Odpovědět To se mi líbí0

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

Předplatné

Aktuální číslo časopisu