Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Deníček našeho miminka

b.e.k.a 24. 8. 2011 14:41
Ahoj maminky, chtěla bych si vyrobit vlastní deníček pro miminko a chtěla bych slyšet vaše názory na to, co všechno by tam mělo nebo mohlo být, popř. jak byste si ho představovaly vy. Vím, že se dají zakoupit hotové knížečky, ale nemusí nám vyhovovat ani vzhledově ani obsahově. Pokud máte deníček doma, můžete poslat i jejich foto (vnějších i vnitřních stran), abych se inspirovala. Moc děkuji předem za názory Zatím ještě nejsem maminka, ale můj přítel má dvouročního syna a proto bych jim chtěla na památku něco podobného vyrobit. Nebyla jsem u zrodu malého, takže nevím všechny ty krásné a důležité věci jako např. který zoubek nám vylezl první, ani jaké slůvko prvně vyslovil, ale mám je oba moc ráda, záleží mi na nich a chci aby měli památku na to nejkrásnější, co je v životě potkalo
Celkem 1 odpověď Zobrazit jako strom
Ludmila Kačírková 25. 1. 2012 22:45
Posílám odkaz na deníčky, které jsem dělala svým vnoučatům. Postupně jak rostou přidávám fotky a nějaké poznámky. Potom za určitý čas dám nové fotografie udělat a svázat.

http://hami.nutricia.cz/mojedite/denicky/denicek/...
http://hami.nutricia.cz/mojedite/denicky/denicek/...
http://hami.nutricia.cz/mojedite/denicky/denicek/...

Zatím mají všichni jeden svazek a po pár letech budu pokračovat a stále si dělám aktuální fotografie, které potom jak šel čas budu postupně přidávat.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu