Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Děťátka podzimu 2011

85Martinka 9. 2. 2012 14:20
Jakpak se daří děťátkům narozeným např.vzáří a říjnu 2011? Co dovedou...
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
85Martinka 6. 3. 2012 14:12
Náš Patriček v bazénu
Odpovědět To se mi líbí0
85Martinka 6. 3. 2012 10:43
My kam můžem takl ho bereme také s sebou. Ale občas musíme babičkám a dědečkům dopřát hlídání <3 Je to ale vždy jen chvilka např. jsme na Valentýna byli na večeři nebo jsme potřebovali na úřad a zrovna bylo venku -15°C Patriček nám taky dělá pokroky- začíná říkat něco jako BA, BU, MO a špulí u toho pusinku :-* Tatínek ho naučil občas vypláznout jazýček :-P A jakpak spinká přes den?
Odpovědět To se mi líbí0
weebo 6. 3. 2012 8:55
@85Martinka Omlouvám se,nebyla jsem přihlášená,ale vzkaz je ode mě.
Odpovědět To se mi líbí0
6. 3. 2012 8:54
@85Martinka Dobrý den, daří se nám dobře:-) My budeme slavit pět měsíců 13.3. Zatím plně kojím,takže příkrmy žádné nedávám...ale od půl roka nás to taky čeká...nevím,jestli se mám těšit,nebo se bát:-) Teď se chystáme na plavání kojenců,už se moc těšíme.Smíšek je to pořád stejnej:-) Jinak nás překvapuje svými pokroky,vždycky ze dne na den.Beru ho všude sebou, za týden jedeme na svod psů,kde budu vystavovat klinetům pejska, a za 14 dní jedeme na dva dny na výstavy v Českých Budějovicích...takže malej se už seznamuje s mým koníčkem:-) Jediné,co bych si snad mohla "stěžovat ",že se ráno v pět vzbudí na kojení a pak už nespí a vstává,já s ním,i když bych klidně ještě 3 hodiny dala:-) A jak se daří Vám? Pokusím se sem dát nějaké fotky.Zdraví Katka a Sláveček.
Odpovědět To se mi líbí0
85Martinka 28. 2. 2012 13:26
Tak jak se daří Katko? My teď oslavili 5 měsíců a je to náš smíšek a taky miluje koupání a rád papká-teď si oblíbil banán :)
Odpovědět To se mi líbí0
weebo 10. 2. 2012 11:24
Dobrý den,můj syn Sláveček se narodil 13. října 2011,teď mu budou čtyři měsíce.ve dvou a půl měsících začal "povídat" a od té doby to jen zdokonaluje:-),baví tím nás všechny,úžasně reaguje,na každého se směje.Od třech měsíců objevil ručičky a pomalu začíná zjišťovat,co všechno se s nimi dá dělat.Máme hrazdičku,která ho moc baví, i další různé závěsné hračky,které "ochutnává" a už je drží v ruce.Nad košíkem má zavěšeného pejska,který hraje,když se za něj zatáhne.Přišel na to během dvou dnů a teď už suveréně pejsek vyhrává v jednom kole...:-) poslední tři týdny se budí ráno tak,že nepláče,ale povídá si a hraje si v postýlce,díky tomu máme vysmátá rána,protože se s přítelem můžeme pod peřinou uchechtat:-) Miluje koupání,ve vaničce "cvičí",a řehtá se,že se bojím,že mi z ní vyskočí....prohlížíme už první obrázky,hrajeme různé hry-paci paci,říkadla,hraji na klavír,a hrála jsem i v těhotenství,když mu začnu hrát,krásně se zklidní a vydrží 10min poslouchat....před porodem jsem se hodně bála,jaké to bude s miminkem,jestli vše zvládnu,a ani ve snu by mě nenapadlo,že to může být takhle úžasný pocit,když vidím své spokojené miminko.Moc si ho s partnerem užíváme.Asi i díky tomu,že malý dobře papá i spinká,a neměl kromě začátku žádné problémy s bolením bříška.Naše "startovní" váha byla 3800g a teď jsme na 7,5 kg:-),nicméně není tlouštík,ale dost velké mimi,už je na délku přes celý přebalovací pult:-) Zdravím ostatní maminky a jejich miminka,Katka a Sláveček.
Odpovědět To se mi líbí0

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

Předplatné

Aktuální číslo časopisu