Maminka.czDiskuze

Děťátka podzimu 2011

weebo 10. 2. 2012 11:24:46
Dobrý den,můj syn Sláveček se narodil 13. října 2011,teď mu budou čtyři měsíce.ve dvou a půl měsících začal "povídat" a od té doby to jen zdokonaluje,baví tím nás všechny,úžasně reaguje,na každého se směje.Od třech měsíců objevil ručičky a pomalu začíná zjišťovat,co všechno se s nimi dá dělat.Máme hrazdičku,která ho moc baví, i další různé závěsné hračky,které "ochutnává" a už je drží v ruce.Nad košíkem má zavěšeného pejska,který hraje,když se za něj zatáhne.Přišel na to během dvou dnů a teď už suveréně pejsek vyhrává v jednom kole... poslední tři týdny se budí ráno tak,že nepláče,ale povídá si a hraje si v postýlce,díky tomu máme vysmátá rána,protože se s přítelem můžeme pod peřinou uchechtat Miluje koupání,ve vaničce "cvičí",a řehtá se,že se bojím,že mi z ní vyskočí....prohlížíme už první obrázky,hrajeme různé hry-paci paci,říkadla,hraji na klavír,a hrála jsem i v těhotenství,když mu začnu hrát,krásně se zklidní a vydrží 10min poslouchat....před porodem jsem se hodně bála,jaké to bude s miminkem,jestli vše zvládnu,a ani ve snu by mě nenapadlo,že to může být takhle úžasný pocit,když vidím své spokojené miminko.Moc si ho s partnerem užíváme.Asi i díky tomu,že malý dobře papá i spinká,a neměl kromě začátku žádné problémy s bolením bříška.Naše "startovní" váha byla 3800g a teď jsme na 7,5 kg,nicméně není tlouštík,ale dost velké mimi,už je na délku přes celý přebalovací pult Zdravím ostatní maminky a jejich miminka,Katka a Sláveček.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme