Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Detoxikace organismu?

Děláte někdy? Nebo jiné metody tohoto typu? Například kamarádka jednou za měsíc je jeden den je na vodě. Máte zkušenost?
Celkem 51 odpovědí Zobrazit jako strom
jak poznám, že je moje tělo čiste??
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj myslim, že mít celý den pouze na vodě je blbost,tělu určitě neprospíváš spíš naopak. Raději bych zvolila na pročištění hodně vlákniny např.
Odpovědět To se mi líbí1
doporučuji pít hodně vody a brát ostropestřec mariánsky
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, prosím o doporučení přírodního antioxidantu. Díky moc.
Odpovědět To se mi líbí0
jak poznam že se moje tělo detoxikuje? Podlě čeho to poznám?
Odpovědět To se mi líbí1
@Lenka Také mám skvělé zkušenosti, doporučila mi ho kamarádka a vážně super!
Odpovědět To se mi líbí0
Já mám teď skvělé zkušenosti s reduxilem, začala jsem s ním na nový rok a teď po měsíci a půl už mám dost viditelné výsledky. Cítím se dobře!
Odpovědět To se mi líbí0
slyšela jsem, že na detox těla je dobrý i ostropestřec. Máte s ním někdo zkušenosti? Braly jste ho?
Odpovědět To se mi líbí0
@Hana Čermáková Boj proti Candidu je vyborny caj Lapach,kapky Echinaca, vyborny recept na lecbu Candidy je: 2-3 strouzky cesneku, 1 mrkev, 1/4 celeru,nat z porku,400 ml vody.To vse se rozmixuje a pije se 2xdenne po dobu 2tydnu.Je take vhodne v dobe postizetni Candidy vyradit cur,polotovary,dokonce i mlecne vyrobky.Vhodne je zaradit veganskou stravu.Preji hodne zspechu
Odpovědět To se mi líbí0
@Lola dobry den,detoxikaci zacinam vzdy hned po vanocich a vyhodny caj na detoxikaci ktery je zaroven i na imunitu tela je Kocici drap- tento caj je jednoduchy na pripravu :polevkova lzice kociciho drapu zalejeme 1l vody a privedeme do varu a potom na mirnem varu ohrivame asi 25 minut-Potom slejeme -muzeme jej pit teply a nebo studeny 3x denne hodinu pred jidlem a nebo 1hod.po jidle.Caj se pije 2 mesice.Pak nasleduje pauza.Mezi pitim Kociciho drapu popijim koren Pampelisky,zeleneho caje a nebo caj Nate pohanky -vsechny caje jsou vyborne.
Odpovědět To se mi líbí0
Mám Candidu v žaludku a střevech. Co mám užívat na pročištění. Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj, dobrý večer. Jak poznám, že potřebuji tělo detoxikovat. Jak dloiho ho mám detoxikovat, abych ho zbavila všeho škodlivého?
Odpovědět To se mi líbí0
ostropestřec mariánsky jste nezkoušely? jednu chvíli jsem ho brala a cítila jsem se skvěle.
Odpovědět To se mi líbí0
Chci zkusit nějaký detox, který nebude drastický pro tělo, nějaké tipy?
Odpovědět To se mi líbí0
jak dlouho se dělá detoxikace organizmu? a co je na to nejlepší?
Odpovědět To se mi líbí0
@Jindřiška Známa si ho ted koupila, za par dni mi da vedet, jestli funguje, mě by zajimalo, jestli ho muzu když jeste kojim hmm hmm
Odpovědět To se mi líbí1
Ne, to nebere, to jsou zbytečně vyhozený peníze. Nefunguje to, je to spíš jen taková moda. Doporučuju SimpleBiotix. Doplněk plný probiotik, čili na zažívání super a pak je taky plný vitamínl, který jsou pro tělo prospěšný… To si kup a sama uvidíš účinky.
Odpovědět To se mi líbí2
A jak detoxikuješ? Máš osvědčený způsob, který vážně pomáhá?
Odpovědět To se mi líbí0
A zkoušela jsi i jiné? Máš s čím srovnat?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky, mám dotaz. Myslíte, že podzim je vhodným obdobím pro detox organismu? A když už se pro něj rozhodnu, tak jak na něj?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme