Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Detoxikace organismu?

Děláte někdy? Nebo jiné metody tohoto typu? Například kamarádka jednou za měsíc je jeden den je na vodě. Máte zkušenost?
Celkem 51 odpovědí Zobrazit jako strom
Aha, moc děkuji za vysvětlení. Já jsem totiž vlastně ani nevěděla, co to detox je, resp. co obnáší. Ale asi jo, asi na tom něco bude. Ta střeva musí fungovat, jinak nefunguje tělo. Taky jsem detox jsem dělala často a pomocí nejrůznějších šťáv a podobně... Ale zkusím ten https://www.simplebiotix.cz/.
Odpovědět To se mi líbí0
A jak ten https://www.simplebiotix.cz/ užíváš na ten detox? A po jaké době jsi cítila zlepšení?
Odpovědět To se mi líbí0
Na detox není nikdy pozdě! Detox vlastně spočívá v tom, že pořádně pročistíš střeva a nastartuješ jejich funkci. O tom je správný detox. Jenom díky tomu pak tělo může správně fungovat.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, jmenuji se "ALLIE REYNA" Jsem z USA. Byl jsem ženatý 7 let s Rubenem. Věci začaly být ošklivé a téměř pokaždé jsme měli boje a argumenty. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme. co úžasný zázrak udělala Baba Egbe pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá létaPředstavil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte Babu Egbe nyní prostřednictvím jeho e-mailu: babaegbetemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818
Odpovědět To se mi líbí0
@Jindřiška Ahoj holky,asi mě teďka ukamenujete,ale já si myslím,že je detox nesmysl a není ho potřeba. Ono když se celý rok stravujete špatně a pak si 3 dny dáte nějakou očistnou kůru a pak zbylých 363 dní v roce se budete stravovat zase špatně, tak si opravdu myslíte, že vám 3 nebo 5 denní očista pomůže? Četla jsem zajímavý článek o detoxu jsou tam i nějaké tipy, rady jak mít čistý organismus a zbavit se toxinu z těla, koho to zajímá může si přečíst na www.vyziva4sport.cz. Co si o tom myslíte vy holky? ;)
Odpovědět To se mi líbí0
Já si dávám přírodní přípravky na detox. Ostropestřec atd.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky. máte tu někdo zkušenost s detoxikačními čaji? Už o nějakém detoxu přemýšlím delší dobu. Minulý rok jsem zkoušela pár dnů melounový docela mi to pomohlo. Jde mi přesně o tenhle čaj https://recenzezdarma.cz/wow-tea-recenze/ dávám sem odkaz na recenzi, nechci dělat reklamu.. nezkoušely jste ho už? Jde mi spíš o to, zda to nejsou vyhozené peníze..
Odpovědět To se mi líbí0
Jako takhle - detox je super na podzim a na jaře, ale zase podle mě na detox není nikdy pozdě. Takže to je můj názor. Jinak způsobů je několik. Mě se ale nejvíc osvědčily dopňky simplebiotix. Po těch jsem se cítili nejlíp.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky, mám dotaz. Kdy je podle vás nejlepší udělat jakýsi detox organismu? A když už se pro něj rozhodnu, tak jak na něj?
Odpovědět To se mi líbí0
@Moník1980 Je to trochu i styl života viz https://vsestihnu.cz/media/detoxikace-organism... Upřímně, spíš dávej bacha na to, co jíš tleskání
Odpovědět To se mi líbí0
Jsou nějaké nové typy na detox? Klidně i delší, než jen pár dní.
Odpovědět To se mi líbí0
@Maruška Kosmetika bez chemie? to mi připada v dnešní době neskutečné. Jak se jmenuje, koukla bych se na stránky.
Odpovědět To se mi líbí0
@René Tak ne všechna, já taky používám přírodní kosmetika která je bez chemie. A to já sem alergik kdyby v ní bylo něco špatného hned bych to poznala!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Světlana Detoxikační kosmetika? To zní divně, kosmetika je přeci plná chemie
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já dělám jeden víkend vždy na čerstvých zeleninových a ovocných šťávách. pomáhá to na pročištění. Hladovku nedržím :) to bych nezvládla....
Odpovědět To se mi líbí0
To já bych určitě nezvládla. Leda bych třeba jedla celý týden jenom zeleninu. To je podle mě lepší než hladovět. Já osobně používám detoxikační kosmetiku. A mám s tím oerfektní zkušenosti.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj, chtěla bych trošku detoxikovat organismus, snažím se jíst zdravě atd. ale občas hřeším dám si sem tam skleničku vína. Nějaký tip?
Odpovědět To se mi líbí0
@Hana P no nevyzkousela moc tomu neverim tak nevim jestli do toho jit..
Odpovědět To se mi líbí0
@kamila vyzkousela jste i takove ty jarni ocistne kury napriklad? upravi se jidelnicek a telo se ma ocistit od skodlivin a prave prekyselujicich potravin.
Odpovědět To se mi líbí0
Já jsem to zkousela ale nic mi nepomohlo od prekyseleni organismu, malo co opravdu zabere. nevite jaka ta detoxikace by mi na prekyseleni pomohla diky?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme