Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Detoxikace organismu?

Děláte někdy? Nebo jiné metody tohoto typu? Například kamarádka jednou za měsíc je jeden den je na vodě. Máte zkušenost?
Celkem 37 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj, já dělám jeden víkend vždy na čerstvých zeleninových a ovocných šťávách. pomáhá to na pročištění. Hladovku nedržím :) to bych nezvládla....
Odpovědět To se mi líbí0
To já bych určitě nezvládla. Leda bych třeba jedla celý týden jenom zeleninu. To je podle mě lepší než hladovět. Já osobně používám detoxikační kosmetiku. A mám s tím oerfektní zkušenosti.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj, chtěla bych trošku detoxikovat organismus, snažím se jíst zdravě atd. ale občas hřeším dám si sem tam skleničku vína. Nějaký tip?
Odpovědět To se mi líbí0
@Hana P no nevyzkousela moc tomu neverim tak nevim jestli do toho jit..
Odpovědět To se mi líbí0
@kamila vyzkousela jste i takove ty jarni ocistne kury napriklad? upravi se jidelnicek a telo se ma ocistit od skodlivin a prave prekyselujicich potravin.
Odpovědět To se mi líbí0
Já jsem to zkousela ale nic mi nepomohlo od prekyseleni organismu, malo co opravdu zabere. nevite jaka ta detoxikace by mi na prekyseleni pomohla diky?
Odpovědět To se mi líbí0
@r.dostalova S tím souhlasím, za jeden den se tělo nemůže očistit od toho, co do něj běžně ládujeme, je to o celkové změně stylu. Chce to spíš celkovou změnu stylu. Přes rok, hlavně v léte dost hřeším, ale jak přijde podzim, začnu mít výčitky a pouštím se do detoxikace, většinou podle A. Mačingové (neberu ji ortodoxně, nejím všechno a občas zhřeším, ale je pravda, že její recepty si občas udělám i během roku) a když nic jiného, tak mi není tak těžko, jak kdybych se pořád cpala svíčkovou nebo knedlíkama. K tomu chodím na parní koupele s bylinkami, člověk se čistí a zároveň odpočívá a hlavně pak ten pocit
Odpovědět To se mi líbí0
@simonatut A ty ho provádíš třeba jak? :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Eminkaa určitě se hodí :)
Odpovědět To se mi líbí0
@MartinaBlahova Mám s nimi zkušenost s detoxem i hubnutím, jinak bych je nedoporučovala :)
Odpovědět To se mi líbí0
@petraukulele Ten článek je hodně zajímavý. Jsou na ně jak pozitivní, tak negativní reakce...máš vlastní zkušenost?
Odpovědět To se mi líbí0
@Vlaďka Jako u obvodního lékaře na normální prohlídku?
Odpovědět To se mi líbí0
Detoxikace je rozhodně dobrá věc, ale jen tehdy, je-li dělaná správně a znáte-li své tělo. Já než jsem začala s detoxem, tak jsem si nechala pořádně vyšetřit krev a celkový zdravotní stav
Odpovědět To se mi líbí0
@petraukulele Když jsem se dívala na ty stránky, hodně mi je to připomíná Každopádně detox se asi čas od času hodí
Odpovědět To se mi líbí0
@JanaD. Také sem přihodím článek o detoxikaci organismu, píšou tam jak o vodě, antioxidantech, prohibiotikách, prehibiotikách a dalších věcech, moc zajímavý článek pro každého, kdo se chce do detoxikace pustit :)
Odpovědět To se mi líbí3
Už mám odzkoušené, že tyhle detoxikace na jeden den nemají moc velký smysl. Akorát jsem se tím vždycky mučila a nic z toho. Aby se tělo pročistilo úplně a nestrádalo u toho, musí detoxikace probíhat delší dobu a podmínkou je správný jídelníček, popř. doplňky.
Odpovědět To se mi líbí0
Já to taky občas dělám, ale né tak jak to zmiňujete vy. Detoxikovat organismus můžete i jinak než se mučit celý den, či dva jen vodou.Zkoušela jsem být jen na vodě a byl to děs. Nevydržela jsem ani den.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Kozoroh Pokud to jen půjde, tak si v práci neberte velká sousta. Jen byste přišli o drahocennou energii. Jestli…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Andrea, Justína, Damir

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné