Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Dětská postýlka

Všechny moc zdravím. čekáme první miminko a tak bych se ráda poradila, jaké kupujete vybavení do postýlek. Co je nutné a co už je zbytečnost?
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
@Lenka Taky teď pokukuju po výbavičce a nevíte, kde dělají hnízdečko a mantinely ve stejném designu ? :) Nebo aby to k sobě barevně nějak ladilo ?
Odpovědět To se mi líbí0
Přemýšlím nad hnízdečkem, odkud máte?
Odpovědět To se mi líbí0
Tak se nám to blíží a postýlka s výbavou stále nikde. Zčínám být nervozní. Našla jsem dečky s minkami. Myslíte, že to má nějaký význam?
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, na apríla čekáme třetí mimčo (předchozí porody 9/2014, 1/2017). Doporučuji: monitor dechu (ověřený máme BabySense II), kvalitní matraci, několik prostěradel na střídačku, 2 nepročůratelné podložky (např. Emitex), 2-3 zavinovačky, 1-2 mantinely, 1-2 peřinky (ze začátku stačí i teplepjší deka přes zavinovačku), 2-3 povlečení, 1-2 usínací muchláčky (ze začátku spíš jako dekorace, ale děti si na ně zvyknou)... Pro prvních pár měsíců jsme dávali i kolotoč, pak hracího usínáčka (např. vTech). Vzhledem k tomu, že v postýlce nepřebalujeme, tak jsme kapsář nikdy nepoužívali. Sice to není součást běžného vybavení postýlky, ale chce to mít i dost plenek na podkládání hlavičky (15-20 kousků), některá mimča ze začátku ublinkávají, omezí se pak každodenní praní zavinovaček. Pokud plánujete v dohledné době i další přírůstek, tak je chytré volit neutrální barvičky a vzory...Držím palce, ať Vám vše dopadne dobře
Odpovědět To se mi líbí2

Diskuze

Doporučujeme