Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Dětská postýlka

Všechny moc zdravím. čekáme první miminko a tak bych se ráda poradila, jaké kupujete vybavení do postýlek. Co je nutné a co už je zbytečnost?
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Tak se nám to blíží a postýlka s výbavou stále nikde. Zčínám být nervozní. Našla jsem dečky s minkami. Myslíte, že to má nějaký význam?
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, na apríla čekáme třetí mimčo (předchozí porody 9/2014, 1/2017). Doporučuji: monitor dechu (ověřený máme BabySense II), kvalitní matraci, několik prostěradel na střídačku, 2 nepročůratelné podložky (např. Emitex), 2-3 zavinovačky, 1-2 mantinely, 1-2 peřinky (ze začátku stačí i teplepjší deka přes zavinovačku), 2-3 povlečení, 1-2 usínací muchláčky (ze začátku spíš jako dekorace, ale děti si na ně zvyknou)... Pro prvních pár měsíců jsme dávali i kolotoč, pak hracího usínáčka (např. vTech). Vzhledem k tomu, že v postýlce nepřebalujeme, tak jsme kapsář nikdy nepoužívali. Sice to není součást běžného vybavení postýlky, ale chce to mít i dost plenek na podkládání hlavičky (15-20 kousků), některá mimča ze začátku ublinkávají, omezí se pak každodenní praní zavinovaček. Pokud plánujete v dohledné době i další přírůstek, tak je chytré volit neutrální barvičky a vzory...Držím palce, ať Vám vše dopadne dobře
Odpovědět To se mi líbí1


Horoskopy

Lev Tato květnová neděle nebude příliš pohodová. Stále jste jako rozlámaní a ještě k tomu si vás dobírá…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Květuše, Zbyšek, Lydia

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu