Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Dětský a kojenecký second hand

Ahoj maminy, našla jsem super stránky na dětský a kojenecký second hand. Mají tam pouze značkové zboží. Už jsem u nich nakupovala a veškeré zboží vypadalo jako úplně nové. Pokud budete chtít tak na to kuknite.
Celkem 48 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj také moc ráda v tomto second handu nakupuji, mají tu překrásné věci z kterých se dá vybírat. Velice ráda tu nakupuji i dárky, které vždy všem udělali radost.
Odpovědět To se mi líbí0
@janna Dobrý den, maminky kam by jste mi doporučovali zajít na nákupy do second handu v Pardubicích? Aby to stálo za to, jelikož potřebuji spoustu kalhot pro syna, za všech teď vyrostl a vypada jako by čekal velikou vodu. Já bych potřeboval novou bundu a také letní šaty, které bych si mohla vzít na svatbu.
Odpovědět To se mi líbí0
@ivonka Ahoj chtěla bych si na sebe koupit nějaké pěkné šaty, ale všechny, co jsem našla se mi buď nelíbili, nebo jsem na ně neměla peníze, kam chodíte nakupovat vy?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj jasně já tu také nakupuji a to hlavně na děti, mají tu krásné ceny a něco to vydrží a vždy jim to padne a já se nemusím strachovat, co zase zničí, jelikož to tu mají za pár kaček.
Odpovědět To se mi líbí0
@majka Ahojky kam na tyto nápady chodíte? Moc ráda bych se o tom dozvěděla, co nejvíce, zajímalo by mě to, také moc ráda objevují nové modní doplňky za pár kaček.
Odpovědět To se mi líbí0
@cecilka Ahojky kam chodíte nejraději nakupovat? Tak abych moc neutratila a byla bych unešená? Už se moc těším na Vaše zkušenosti a oblíbené obchůdky.
Odpovědět To se mi líbí0
@ivonka Chtěla bych si udělat radost, jelikož budu potřebovat nové oblečení, ale nemám momentálně tolik peněz na rozhazování! Tak kam zajít?
Odpovědět To se mi líbí0
@anna78 Dobrý den, ženy kde vy nakupujete nejraději? Potřebovala bych opravdu dobrou radu! A také bych brala výhodnější ceny. Chodíte někam do second handu? Tan bych brala nejvíce!
Odpovědět To se mi líbí0
@Magda Ahojky chtěla bych si udělat radost, jelikož budu potřebovat nové oblečení, ale nemám momentálně tolik peněz na rozhazování! Tak kam zajít?
Odpovědět To se mi líbí0
@denda Ahojky kde bych podle Vás nakoupila levně v Plzni? Jelikož jsem shodila o dvě velikosti a všechno na mě tak plandá!
Odpovědět To se mi líbí0
@veraa Ahoj koukala jsem na stránky a ano je i v Českých Budějovicích,což je dobře je to kousek i dokonce od nás.
Odpovědět To se mi líbí0
@anna78 Nazdárek kde by jste mi doporučovali nakoupit pro kluky? Jelikož budou potřebovat, takových věcí, ze všeho tak vyrostli, hrůza! Jsou to dvojčata, tak to všechno je velice komplikované, znáte to, když to musí být dvakrát, je to i pro mne velice cenově náročné.
Odpovědět To se mi líbí0
@hedvika Nazdárek mám doma samý zlobidla, které když jsou venku, tak toho stihnou tolik zdevastovat, vždy se divím, jak se jim to tak rychle povedlo.
Odpovědět To se mi líbí1
@hedvika Dobrý den, také sem chodím nakupovat a mají tu skvělé akce, třeba by jste mi nevěřili kolik věcí jsem si zakoupila v hodnotě deseti korun.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky tak rychle vyrostly ze všeho oblečení a já už nevím, kde bych měla nakoupit nové oblečení pro ně, je to všude, tak předražené.
Odpovědět To se mi líbí0
@jannka Ahojky tak mi to nedalo a mrkla jsem na sránky a dneska jsem letěla v Pardububicích do obchodu, nakoupila jsem takových věcí i dětem…
Odpovědět To se mi líbí0
@BeeS Nabízejí tu vše, co se týká oblečení pásků atd. jsem moc ráda, že jsem narazila na tento obchod, nedokážu si představit lepší nabídku oblečení, co jsem kdy viděla za tuto cenu!
Odpovědět To se mi líbí0
Nazdárek o tomto jsem, ještě neslyšela, kolik tam tak v průměru utratíte? Vyplatí se am nakupova? Já jsem ještě bohužel v tomto obchodě nebyla, ale na internetu to vypadá zajímavě a mají u velice slušné ceny, co jsem zaím koukala. Nakupujete u často?
Odpovědět To se mi líbí0
@helga Ahojky jéé tady také moc ráda nakupuji, kdypak jste tam byla naposldy? A v jaké prodejně? A co jste si koupila? Já jsem si pořídila krásný svatřík a tričko.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, maminky kam by jste mi doporučovali zajít na nákupy do second handu ? Aby to stálo za to, jelikož potřebuji spoustu nových věcí.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Lev Na neděli se Lvi vždy těší, protože vyrážejí s dětmi na výlet či na bazén. I nyní to nebude jinak, jen…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Albína, Albina, Adelaida

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu