Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Dětský nábytek

Od kolika let jste kupovali svým dětem už normální postel místo postýlky?? Syn bude mít za půl roku 3 tak si říkám že by byl už nejvyšší čas mu koupit normální postel nebo je to ještě brzo?
Celkem 15 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj, mohla bych se spíš zeptat, kde jste kupovali celkově vybavení do pokojíků ? Skříně, komody apod ? :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, my jsme dětem koupili každému postýlku ve 2 letech. Zpočátku byla s ohrazením, ale malá ho po čase nepotřebovala. V tu dobu už samy spaly ve svém pokojíčku. Teď jsou větší a potřebujeme koupit stůl. Ale kde?
Odpovědět To se mi líbí0
Synovi jsme koupili postel 160 x 80 cm, když mu byly necelé 3 roky. V postýlce s ohrádkou byl spokojený, vyhovoval mu ten omezený prostor, ale už jsme si říkali, že je pomalu načase ho naučit spát ve velké posteli. A také jsme jí potřebovali uvolnit pro druhé miminko.
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavla já potřebuji koupit veškerý nábytek do dětského pokoje, dcera má v pokoji sehnaný kousek od toho kousek od jiného a už je to zkrátka zapotřebí
Odpovědět To se mi líbí0
@Slavomíra Tak to zní dobře. A nemáte i nějaké fotky nebo alespoň odkaz, abych měla představu? Děkuji. :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Amálka Dobrý den, my jsme teď nedávno mladému přestavovali trochu pokoj a taky částečně nově vybavovali. Syn si přál i nějakou pohovku na lenošení, tak manžel kutil vyrobil jednu z použitých palet z práce. Vypadá moc hezky a originálně. :)
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím maminky, nemáte některá nápad, jak originálně zařídit pokoj pro dospívající chlapce? Samozřejmě nic nákladného. :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Hela ahoj holky, staršímu synovi je 7 tak by jsme mu chtěli asi už koupit velkou postel, máte zkušenost s nějakou kvalitní, aby jí hned nezničil. už ho vidím jak potom skáče atd.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky zrovna to taky řeším, my máme 2 roky a už vybíráme taky postel, ale půjdeme do té poloviční postýlky, né úplně veliké. Vybrala jsem, ale ještě mi ji musí schválit manžel až se na víkem vrátí v cest. K tomuto rozhodnutí udělat to teď mne přiměla zkušenost s návštěvou u kamarádky která má dcerku 3,5 let a pořád spí v postýlce se špušlema a když jsem ji tam viděla po obědě spát jak jí lezou ven nožičky a nemá tam vůbec žádný prostor, musela jsem to normálně i kamarádce říct, jestli by neměla už dávno mír normální postel... V první chvíli se urazila, ale pak to začala obkecávat, že už vvybírají nějakou patrovou, kam se vejde i ona i starší syn. O peníze ale u nic určitě nejde mají jich dost, tak to moc nechápu!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Hanka A jakou a kde jsi kupovala? Já taky ted vybírám :)
Odpovědět To se mi líbí0
My jsme kupovali vlastní postel dceři tedkon a má 3 a půl roku :)Taky už si myslím, že byl nejvyšší čas.
Odpovědět To se mi líbí1
Naše dcera bude mít za chvíli 10, má starou postel po sestřičce, přemýšlím, jestli rovnou nekoupit větší postel, třeba 120 cm, protože čekám, že s takovou prosbou za pár let stejně příjde. Co myslíte, jak jste to vyřešili? A odkud jste postel kupovali?
Odpovědět To se mi líbí0
Ja kupovala postel kolem 4 let. hodne jsme se divali vsude kde slo. nakonec jsme si tak prosli soho to centrum a vybrali jsme od kazdeho neco a nakonec na chlapec krasny pokojik :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Leona My zařizovali synovi pokojík u aska.Chtěli sme si to vzít na splátky, ale když sme si spočítali kolik přeplatíme šli sme raději do půjčky. Už máme splaceno tak já jen kdyby ste se rozmýšlela jestli brát na splátky.moc se to nevyplatí dnes už
Odpovědět To se mi líbí0
My kupovali malimu taky tak.myslim ze je to tak akorat v tech trech letech:)
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme