Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

dítě bez otce

Dobrý den,nevím přesně do jaké kategorie tento problém zařadit a doufám, že se mi zde dostane nějaké rady. Mám poměr s kolegou, který je ženatý (ale bezdětný). On sám tvrdí, že v manželství není šťastný a že až bude vhodná chvíle, podá žádost o rozvod. Doposud jsem to neřešila, budoucnost jsem neplánovala, spíše jsem si užívala přítomnosti a zamilovanosti, ale nedávno jsem zjistila, že jsem těhotná. Nebyl by to asi žádný problém, kdyby mě „potají“ včera nenavštívila jeho manželka, která pravděpodobně o našem vztahu delší dobu věděla a nesdělila mi, že i ona je těhotná a ať jejího manžela nechám být. Pořád ho miluji, ale nechci rozvracet jeho rodinu, vzhledem k tomu že teď už v manželství bude dítě, a proto jsem se rozhodla, že bude lepší ustoupit a jeho o našem dítěti neinformovat a prostě se rozejít, ačkoliv to bude těžké. Chtěla bych se zeptat, co si o tomto rozhodnutí myslíte, popřípadě co byste v mé situaci dělali vy. Děkuji za reakce
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Hlavne dite netajte!!!!
Odpovědět To se mi líbí0
jako muž musím podotknout, že i manželky bývají někdy zákeřné a kdyby tomu bylo, jak je zmíněno níže, že manželka těhotná není, vůbec bych se nedivil. Je dost možné, že si chce jet zachránit manželství. Každopádně kdybych byl otcem já, postavil bych se k tomu čelem a určitě bych o svém dítěti chtěl vědět.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Nicol,v jazyku záletných ženatých mužů znamená věta.....rozvedu se, až bude vhodná chvíle.... nerozvedu se nikdy, jen tě uklidním planým slibem. To, že toho truhlíka pořád miluješ je sice hezké, ale toho se v budoucnu se svým dítětem nenajíš. Takže za mně: žádné zatajování dítěte, pěkně mu o tom řekni s tím, že tě jeho manželka informovala o svém těhotenství a ty tedy netrváš na tom, aby od ní odešel. Pochopitelně ale budeš chtít na dítě patřičné výživné. Ať se holoubek ukáže, co v něm je. Tady není na místě žádné falešné hrdinství. Ty budeš muset dítko živit a věř tomu, že je to hodně nákladné. Tak ať se na tom podílí i ten, kdo ho s tebou zplodil. Držím ti palce a nenech se sebou orat.
Odpovědět To se mi líbí0
fuj, styd se
Odpovědět To se mi líbí0
Jste si jista, že je manželka opravdu těhotná? kdyby manželství neklapalo, manžel by s ní pravděpodobně nespal a pokud ano, tak bych té historce o nešťastném manželství asi nevěřila.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Blíženci Vaše kondice je výborná, a proto byste se měli zaměřit na sportovní vyžití. Nemusíte se ničit někde v…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Erik, Erich, Ervin

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné