Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Dovolená s dětmi

Zdravím vespolek,chtěla bych se Vás zeptat jaké máte zkušenosti s cestováním s dětmi autem do Chorvatska. Chtěli bychom vzít děti někam do Chorvatska, ale nevíme kam. Někdo mi doporučoval Podgoru, ale nevím jestli je tam nějaké vyžití pro děti. Byli jste tam někdo? A druhá část dotazu se týká samotné cesty. Mám dvě děti ve věku 4 a 6 let. Bojím se, že to v autě tak dlouho nevydrží. Jak to děláte když cestujete na takovou vzdálenost? Není někde lepší cestou přespat??
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Podgora, Tucepi a Makarska je urcite vhodna pro deti.Jedte urcite na noc pokud jste sikovni ridici a budete se stridat. Pripadne si schrupnete na parkovisti v aute. Deti sou velky urcite cestu zvladnou. Kazdopadne si nachystejte televizi do auta nebo tablet s pohadkama. Kazdej at ma svoje plus sluchatka. Pohadky si stahnete na flashku predem samozrejme.. Spoustu jidla s sebou a ovoce a piti a dobroty.. Existují i hry specialne do auta,ale to jde hrat samozrejme jen ve dne.
Odpovědět To se mi líbí0
Já osobně tuto lokalitu neznám, ale co se týče cesty, tak bych se toho nebála...už jsou docela velký, tak se jim to snadněji vysvětlí...a pokud pojedete na noc, tak máte šanci, že většinu cesty děti prospí. A když budete víckrát zastavovat, tak se to přežije.
Odpovědět To se mi líbí0
S první části neporadím, ale myslím si, že těšení ke s moři může být pro děti dobrý motivátor k tomu, aby cestu zvládly Jinak kamarád jezdil s malým, když měl rok a pak dva roky, a vyjížděli vždy navečer a jeli v noci. Tím pádem dítě většinu cesty prospalo. S tím asi můžete počítat u čtyřletého, u 6ti letého si nejsem jistá :). Nehledě na to, že každé dítě je individuální, jiná osobnost, takže asi Vy sama nejlépe své děti znáte a tudíž dovedete nejlépe posoudit, zda cestu mohou v klidu zvládnout či nikoli.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Lev Dalo by se říci, že jste na vrcholu svých možností, ale opak je pravdou. Jste trošku naštvaní, protože…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Darina, Davide, Moris

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné