Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Dovolená s dětmi

Ahoj maminky.....mate nejaky tip na zimni dovolenou s dětmi?1 a 3 roky. Předem díky za tipy...
Celkem 11 odpovědí Zobrazit jako strom
a kam přesně na Vysočinu? nějaké dobré místo, odkud se dá na výlety? vyžití pro děti a tak?
Odpovědět To se mi líbí0
nejlepší dovolená byla na Vysočině, krásná příroda a snad 1000 míst k navštívení, určitě pojedeme znovu, protože jsme ještě neviděli všechno
Odpovědět To se mi líbí0
a kam se teda letos všichni chystáte po ČR? bude všude přeplněno máte nějaké místečko, kde je hezky a stojjí to za to?
Odpovědět To se mi líbí0
@ZuzanaDobrý večer, můžu prosím konkrétní jméno hotelu? Uvažujeme taky o Mácháči. Je tam vyžití pro 2,5 lete dítě? Děkuji 🙂 Pavla
Odpovědět To se mi líbí0
tak když to tady čtu, jak jezdili všichni do Itálie...kam se chystáte teď? letos zůstaneme všichni u nás aspoń, my rádi cestujeme po ČR :)
Odpovědět To se mi líbí0
Vsak to muzes zkombinovat pul dne lyze a pul dne relaxovat ve welness zimni dovolenou uz mame take za sebou, ted pokukujeme uz po necem na leto., taky v Italii
Odpovědět To se mi líbí0
@MarkétaA kam se presne v Italiie chystate? Zda-li se mohu zeptat? Taky po necem uz od Vanoc pokukuji
Odpovědět To se mi líbí0
My s muzskym premyslime o dovolene do Italie na lyze, nemame sice tak male deti, holky maji 5 let, ale na lyze se moc tesi.
Odpovědět To se mi líbí0
@ZuzanaDo kterého hotelu teda s manželem teďka jezdíte? a jen vy dva nebo i děti?
Odpovědět To se mi líbí0
@MarcelaJá z vlastní zkušenosti mohu doporučit Máchovo jezero, jeszdila jsem tam s manželem už od mlada, prvně pod stan, posledních 5 let už jezdíme do hotelu.
Odpovědět To se mi líbí0
Poradíte mi prosím, kam vyrazit v létě na dovolenou? po naší republice?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme