Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Duben 2011

Ahoj holky,tak jsem přímo na přítelovi narozeniny zjistila,že jsem těhotná! takže bych se ráda potkala s maminkami,které mají termín také v dubnu tedy uvidíme,pokud mi to na gyndě nezmění - ještě jsem nebyla,jdu příští pátek... < Strašně doufám,že to bude holčička,můj milý by se zbláznil nadšením má už dva syny,jednoho 8letého a se mnou druhého který měl ted v pátek 2 roky... Momentálně se snažím vymyslet,jak ten náš jeden jedinný pokoj který máme přestavět tak,abychom se vešli... =-O tak se na vás těším...
Celkem 51 odpovědí Zobrazit jako strom
Zdravím ženy! Poraďte prosím, jak řešíte vaření a nakupování s nevolností? Já nejsem schopná ani žehlit, protože vůně pracího prášku nebo aviváže to je peklo! :-X
Odpovědět To se mi líbí0
@KlerDěkuji:) No bude se testovat! Snad to brzy přejde a bude vše jak předtím, alespoň bez toho zvracení
Odpovědět To se mi líbí0
@MISASTASTNAAhoj,měla jsem podobné těhotenství.Ráno než vztaneš mít u postele kousek něčeho k jídlu a pití.Půjde to sice ven ,ale je to lepší než když jdou jen štávy.Pak jsem zvracela i krev jak jsem to měla podrážděný.Musela jsem jíst jedině v leže a pak se nehýbat nejlépe hned usnout.Ale když jsem zacala zvracet i v noci tak mi dal gynekolog nějaký prášky.Zvracela jsem do 18tt a ke konci zase.Tak ti přeji aby tě to brzo přešlo vlasně vás všechny a hlavně pohodové těhotenství
Odpovědět To se mi líbí0
@VerKrDěkuji za info já něco zkusím, ale příjdu si jak já ani nevím jak A nejhorší je vařit když je mi ze všeho špatně
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, na nevolnosti prý pomáhá zázvor. Ty lízátka ho obsahují, ale není to vůbec poznat, dají se koupit v lékárně samostatně nebo i celé balení (cca 50Kč myslím 12ks). Nebo jsem snad četla i o čajích s obsahem zázvoru. Držte se
Odpovědět To se mi líbí0
macci: Nj je to začarovaný kruh na který asi není zaručený pomocník. Ještě jsem někde četla, že pomáhají nějaká lízka nebo co. Ale nijak blíž jsem to nezkoumala
Odpovědět To se mi líbí0
@veverik_tak to zítra vyzkouším i když mě je blbě až něco sním... I když to je třeba až v 10 hod nebo stačí se i napít
Odpovědět To se mi líbí0
@macciJa jsem si včera koupila nekofeinový čaj rooibos a zdá se, že trochu pomáhá. Ráno mám u postele nachystanou jednu sušenku, sice se do ni musím doslova donutit a zapíjím ji čajem. Ale asi to lehce pomáhá
Odpovědět To se mi líbí0
@MISASTASTNAAhoj to jsme na tom asi stejně, taky se nám blíží 7tt a začínám si to pěkně užívat Tak pak písni co ti poradil. Já jdu na UZ 9.9. tak snad mi něco taky poradí Odběry my zatím žádné nedělali tak snad teď jinak mi příjde, že je všechny už máte za sebou.
Odpovědět To se mi líbí0
@veverik_AHOJ, TAK ZITRA TO BUDE 7tt NO A JA ZVRACIM A ZVRACIM, ZALLUDEK ME BOLI, DO TOHO UNAVA, TAK SEM V POSTELI CELY DEN A KDYZ SE ZVEDNU TAK OPET ZVRACIM TAKZE ZITRA JDU K DOKTOROVI, JINAK MAM UDELANE VSECHNY ODBERY A NA DALSI PORADNU JDU 16.9.
Odpovědět To se mi líbí0
@MISAAhojky ráda bych se k Vám také přidala. Jsem nyní 6+3, odběry žádný nemám jen UZ na potvrzení, na kontrolu jdu 9.9. tak snad to bude pro mě štastné číslo. Jinak mám termín porodu podle mě 27.4. a podle kámošky 26.4. 2011:)
Odpovědět To se mi líbí0
@MISAjéé jak já Ti závidím. Já jdu v úterý, už se nemůžu dočkat, uspěšně jsme absolvovali dovču, tak snad bude vše ok.
Máš už nějaké těhotenské neduhy?
Odpovědět To se mi líbí0
@Iva SchottenbergerováMoc mě to mrzí. Přeju hodně štěstíčka, ať se Vám to co nejdřív podaří znovu a všecho dobře dopadne.
Taky z toho mám hrozný strach =-O
Odpovědět To se mi líbí0
@MISAA TERMIN PORODU MAM 26.4 :-[
Odpovědět To se mi líbí0
@veverik_TO JE MOC DLOUHO, JA SEM TED V 5TT A 3DNY A UZ MAM OD MIN TYDNE ODEBRANY HCG NA POTVRZENI, VCERA SEM BYLA NA ULTRAZVUKU, DOSTALA SEM PRUKAZKU A NAKEJ VIT.PREPARAT A VSECHNY ODBERY MAM TEZ OD VCERA. NO A 16:9 JDU ZAS NA ULTRAZVUK A PORADNU.
Odpovědět To se mi líbí0
@veverik_TO JA SI HO DELALA UZ 28DC A TAKY MI VYSEL POZITIV <
Odpovědět To se mi líbí0
@Iva Schottenbergerovátak to mě moc mrzí :-S
neboj,určitě to příště vyjde!!!!
Odpovědět To se mi líbí0
@Iva Schottenbergerováto mě strašně mrzí....já z toho mám taky strašný strach,protože jsem začala špinit a vůbec...už aby ten začátek byl za mnou. Tobě přeju hodně štěstí a zkus se tím moc netrápit (ikdyž je to asi těžký)
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holčiny,tak přestože jsem zakladatelka,tak se s vámi loučím... před týdnem jsem potratila :-S takže vám všem přeji příjemné mimískování a at se prcci drží tam kde mají... <3
Odpovědět To se mi líbí0
@Pindruse1a neduhy ZATÍM nemám jen po ránu nemám na nic chuť až tak kolem oběda...a co ty?trápí tě něco?
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme