Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Duben 2011

Ahoj holky,tak jsem přímo na přítelovi narozeniny zjistila,že jsem těhotná! takže bych se ráda potkala s maminkami,které mají termín také v dubnu tedy uvidíme,pokud mi to na gyndě nezmění - ještě jsem nebyla,jdu příští pátek... < Strašně doufám,že to bude holčička,můj milý by se zbláznil nadšením má už dva syny,jednoho 8letého a se mnou druhého který měl ted v pátek 2 roky... Momentálně se snažím vymyslet,jak ten náš jeden jedinný pokoj který máme přestavět tak,abychom se vešli... =-O tak se na vás těším...
Celkem 51 odpovědí Zobrazit jako strom
@Pindruse1Ahojki...no já už bych také měla být 5.-6. tt a na další kontrolu jdu 1.9. kde by mi měli také říct všechno ostatní Jinak tobě také gratuluji a at je vše v co největší pohodě
Odpovědět To se mi líbí0
@ten anonym je můj, zapomněla jsem se příhlásit
Odpovědět To se mi líbí0
@Pindruse1Za jak dlouho Vás dr. objednal na první vyšetření? Mě až za 18 dní, zdá se mi to nějak pozdě
Odpovědět To se mi líbí0
@BeSmartingAhojky. No já mám asi 6 tt - příští týden jdu na kontrolu a tam se to dozvím přesně Dostanu prý už i průkazku. No a máš už nějaké těhotenské neduhy? Já zatím ne - vše je při starém Tak se opatruj a gratuluji
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj mohu se k Vám také přidat? Jsem v 5.tt a vypadá to (dle poslední MS) že termín porodu budu mít také v dubnu 1.9. jdu opět na kontrolu zda srdíčko pracuje tak jak má a pak se to rozjede průkazka,potvrzení do práce,odběry krve a poradna...tak hledám nějaké spřízněné dušičky, se kterými bych si mohla vyměnovat rady apod....a v jakém týdnu jste Vy?
Odpovědět To se mi líbí0
@AnesteAhojky, já jsem si dělala test po 5 dnech od vynechání MS, ještě jsem pomalu ani nedočůrala a už byly dvě čárky Přeju ať se Ti objeví co si přeješ
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,
tak já jsem zjistila, že jsem těhotná v pátek třináctého Podle poslední MS bych měla mít termín na začátku dubna, uvidíme co mi řekne dr., objednal mě až po dovolené a to na 31.8. :( těšila jsem se, že budu něco vědět už před dovčou a nic....
Odpovědět To se mi líbí0
@terulinkaAhojky. Mě zatím žádné těhotenské neduhy nepostilhly, akorát mám citlivější prsa, jinak zatím nic. Ale cítím že je něco jinak. Možná je to tím že si mimi moc a moc už 3 roky přejeme. A jaké těhotenské neduhy máš ty?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky a kdy jste to zjistily? A citily jste neco na sobe? Moc vam gratuluju. Me se nedostavila menstruace a termin by mi taky vysel na duben, ale popravde porad jsem nejista, abych si udelala test. Nechci zase plasit - uz drive jsem se takhle napalila a tak radeji jeste tyden cekam.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, já mám termín taky začátkem dubna. Příští týden se chystám k doktorce.Jinak čekám druhé dítě, mám doma už 2,5 letou roštandu tak doufám, že to nějak zvládnu na miminko se moc těším doufám, že to bude chlapeček. Chtěla sem se zeptat trápí vás už nějaké těhotenské neduhy?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky. Já jsem taky těhotná a termín porodu mám v dubnu 2011. Zatím žádné děti nemám - takže je to pro mne taková trošku premiéra Snažím se z internetu nějaké věci nastudovat, ať jsem alespoň trošku v obraze co můžu a co ne. Mám to trošičku složitější - byla jsem totiž na IVF (umělé oplodnění) S manželem už čekáme 3 roky a teď se blýská na lepší časy Taky zvažujeme jak to doma předělat, ale zatím ještě nevíme jak. Ale určitě něco vymyslíme. Tak se zatím měj pěkně a jestli chceš tak se mi ozvi. Pa Katka
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme