Maminka.czDiskuze

Duben 2012

sadkova 24. 7. 2014 11:38:26
Teeeda Catherine to jsou zprávy :-S a kdo ti pomáhá hlídat Beníka, když běháš po doktorech? Taky se občas cítím navíc když se všechno sype,aspoň teda minulý rok.Musím říct,že jak pravidelně cvičím tak je mi líp,ale teď mě pro změnu zlobí koleno že by sportem ku trvalé invaliditě? Jinak kluci už budou spolu v pokojíku dva měsíce,Honzík tam spinká dole na patrový posteli.Teď maj předělaný pokoj-vymalováno,položený lino...ještě nějaké doladění a můžem se vrhnout na další místnosti s malováním :-S Takže dovča se letos nekoná,možná zimní- hory.Za měsíc razíme na šest dní do Německa na svatbu,ale to do dovolené nepočítám-spíše je to návštěva u příbuzných.Malýho musíme mít neustále na očích(taky vám šroubujou na co přijdou?-nám třeba rozdělal opalovák a nešlo to dolů z vlasů) a máma už ho nechce moc hlídat.Chtěli jsme alespoň na dva dny na vodu,ale asi to nevyjde.Akorát u "tety" byl hodný-je to naše kamarádka co má stejně starýho kluka jako je náš starší kluk.Stará se ještě o dvě babičky-jedna o berlích,druhá na vozíku...no vůbec to nechápu,má snad křídla Jinak nic novýho,na nočník a wc zvládá,mluvení taky-včera jsem byla překvapená, když jsem ho posílala vyčistit zoubky za tátou a odpovídá mi celou větou že už si zoubky s tátou vyčistil až je mi líto že jsem nebyla u zápisu,s dětma je moc rád Ať jste v pořádku a opatrujte se flower
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme