Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Dubnátka 2013

Ahojky,zdravím budoucí maminky které právě zjistili že čekají miminko a narodí se jim někdy v dubnu
Celkem 120 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky,tak to jste měli teda štěstí že to šlo takhle hned,to se povede málo komu.I když nám se to tentokrát taky povedlo hned na poprvé,ale to sem si počítala PD.Mě taky neřekl hned v kterém sem tt,jen že to nesouhlasí z PM ale že je to menší.Mě únava už ustupuje ,ale taky vím co to je vždycky sem si musela jít lehnot odpoledne abych byla použitelná . mě už vystavil dr průkazku a srdíčko nám bije taky,příští týden jdu na další kontrolu tak sem zvědavá, doufám že bude všechno v pohodě a těším se až dostanu další fotku
Na další kontrole se určitě zeptej ,ale měla by ti to říct sama a nebo ti to napíše do průkazky,ale počítej že to bude tak 7 tt když už jde vidět srdíčko zatím se měj hezky a pěkný den.
Odpovědět To se mi líbí0
@michaela Děkuju Mishutko. Teprve prvního špuntíka :o)) Tak doufam že všechno dobře dopadne. Povedlo se hned, ani jsme nepočítali ovulaci, nic, jen jsme si užívali dovču , přijeli domů a potom jsem začala být pořád děsně unavená , chodila jsem jako ve snech. No a pak jsme to zjistili :o) A teď už tomu našemu zázraku bije srdíčko, jen ještě nevim v kolikátém jsem týdnu, dr. mi to nějak zapomněla asi říct a mě to napadlo až doma, že jsem se vlastně nezeptala. Podle PM (kterou vim ale jen odhadem) bych měla být asi 8. tt. A jak to bylo u vás ostatních? Hned při první návštěvě lékaře jste se dozvěděli v kolikátém jste? To jentak ze zvědavosti, nevim jestli se to už takhle na začátku dá z ultrazvuku poznat. Tak se mějte zatím krásně, pa
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky Lentilinko vítám tě mezi náma.čekáš svoje první mimčo nebo už máš nějaký doma?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, jestli můžu, tak se také přidávám do vaší skupinky :o) Přesný termín porodu ještě nevím, zatím jsem byla jenom jednou u doktorky, která mi potvrdila těhotenství. Podle PM bych ale měla rodit někdy v polovině dubna.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky taky tě zdravím
taky patříš mezi ty co mají termín v dubnu?
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím budoucí maminy
Odpovědět To se mi líbí0
čekáš svoje první mimčo nebo už doma nějaké máš?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky tak to tě vítám mezi námi
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky, dle včerejšího UZ mám termín 2.4. hello
Odpovědět To se mi líbí0
tak to je jasný všechno má svůj čas.
mě je taky dobře až moc ,taky bych chtěla chodit do práce co nejdýl,ale zas nějak moc dlouho to nepůjde.V práci stojím na nohách a někdy se tam člověk tahá z těžkýma věcma,tak uvidím jak dlouho to tam zvládnu,ale snad co nejdýl.
Odpovědět To se mi líbí0
@michaela Mimčo jsme chtěli od začátku... Ale nejdřív jsem dlouho studovala, pak jsem nastoupila do práce, za rok jsem práci změnila a další rok stěhování a stresy v práci, tak jsme to v tom období nechtěli riskovat.
Teď chodím do práce. Zatím je mi dobře, tak doufám, že ještě nějakou dobu budu
Odpovědět To se mi líbí0
a ty chodíš normálně do práce nebo si doma?
Odpovědět To se mi líbí0
no podle poslední Ms my vychází 6-7 tt ,ale dr říkal že to tak není že je to mín takže ted by to mělo být asi tak 5tt podle utz,ale to my asi teprve upřesní na další kontrole.
taky doufám že nám to ted už vyjde a uspěšně to dotáhneme do uplného konce.
Já z ostravska pocházím,ale ted už žiju na brněnsku a je mi 29.
a jak to že ste se pro mimčo rozhodli až ted když jste spolu tak dlouho,dříve ste nechtěli?
Odpovědět To se mi líbí0
@michaela Tak to mě mrzí, že Vám to loni nevyšlo. Tak snad to letos, nebo teda spíš příští rok, vyjde a bude všechno v pořádku.

Jinak já jsem z Ostravy a v říjnu mi bude 28. S manželem jsme spolu skoro 10 let a z toho 6 manželé. Na další kontrolu jdu akorát den po výročí svatby. Tak to srdíčko by byl krásný dárek
Odpovědět To se mi líbí0
@michaela A ve kterém tt jsi?
Odpovědět To se mi líbí0
tak to je super,my ho máme taky plánované,a vyšlo nám to hned na poprvé ani sem to nečekala.je to naše první mimčo,ale těhotná sem už podruhé loni sme o jedno přišli ve 4 měsíci.my jsme to zatím nikomu neřekli,chci to tajit co to jen půjde zatím chodím i normálně do práce ,ale jak dlouho ještě to nevím pak budu muset jít na nemocenskou za nějakou dobu a to už budeme asi muset přiznat barvu jak to je.Ale chtěla bych to ještě aspon 3 týdny vydržet Předtím jsme to řekli hned z toho jak sem měla radost,ale asi sme to zakřikli.
Odpovědět To se mi líbí0
@michaela Ahoj. Díky moc. Miminko je plánované, vyšlo nám to hned druhý cyklus "snažení". Teď jsem asi 4+3. Je to moje první miminko.
A co ty? Taky poprvé nebo už máš nějaké dítko doma?
Taky by mě zajímalo, jak to plánujete "zvěstovat" okolí. Já bych to vykřičela všem hned, jak jsem se to dozvěděla. Ale manžel chce raději nějakou chvíli počkat, až bude nejhorší riziko zažehnané...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky vítám tě,tak to je super co máš radost je mimčo plánované?Taky mám první utz za sebou taky šla vidět jen malá tečka příští týden jdu na další a doufám že už bude vidět srdíčko tak uvidíme.
Odpovědět To se mi líbí0
@Bjedrunka Dneska jsem byla "preventivně" na gynekologii a byla vidět 3 mm dutinka. Další kontrolu mám 4. září, to už bude vidět víc Ale aspoň vím, že je to na správném místě.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, taky zdravím.... Včera jsem to zjistila Podle MS mi termín vychází na duben 2013.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme