Maminka.czDiskuze

dudlík jo nebo ne?

Bren 4. 1. 2010 10:30:47
Ahojky, přidám mojí zkušenost, naše malá neměla nikdy dudlík, měla svůj paleček, na kterém se časem utvořil obrovský mozol, ale nechtěla si ho nechat vzít ani vyměnit za dudlík. Výsledkem bylo, že jí začaly mléčáky růst téměř vodorovně, vypadala jako králík a já jsem se uklidňovala, že o nic nejde, že jsou to přece mléčáky, ale doktorka mě upozornila, že má z toho cucání zdeformované celé horní patro a že i další zuby by rostly stejně blbě. Posala mě na ortodoncii a představte si, i pro tak malé děti mají řešení - speciální dudlík, dcerka ho dostala asi tak ve dvou - třech letech, je to takový silikonový oblouk, který se dá pod rty na dásně a tím, jak se ho snaží cucat, tlačí na patro a postupně se vyrovnává. Zvykla si na něj, měla ho každou noc a vše se spravilo tak, že už pak jsme na ortodoncii vůbec nemuseli, zoubky má nádherně rovné, jak filmová hvězda. Kdybyste některá měla podobné starosti, informujte se na dudlík, je vyzkoušený.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme