Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

EMULIPS

Celkem 15 odpovědí Zobrazit jako strom
Ebook s **nečastějšími dotazy** a odpovědmi ve formátu pdf zde:

http://prozdravi.usedmikrasek.cz/ebook-emulips.html
Odpovědět To se mi líbí0
Ebook o Emulipsu Forte s odpovědmi na nejčastější dotazy si můžete prohlédnout ve formátu pdf na této stránce: http://usedmikrasek.cz/files/emulips-forte---inf...
Odpovědět To se mi líbí0
**Ebook hubnutí ke stažení zdarma** - http://prozdravi.usedmikrasek.cz/ebook-hubnuti.html

**Ebook obsahuje témata:**

- zdravé a nezdravé hubnutí
- jak začít
-jak vše funguje
-zásady
- co musí jídelníček obsahovat
-co si musíte promyslet
Odpovědět To se mi líbí0
@Emilka no to jsou kváky
Odpovědět To se mi líbí0
@Lena Zdravím chtěla bych se podělit o zkušenost s XLS Medical. Mám ráda hranolky a hamburgery, prostě tučnější jídla, tak jsem vyzkoušela XLS Medical Vázání kalorií z tuků. Tablety jsem užívala 3x denně vždy 15 min. před hlavním jídlem a výsledky se dostavily.Mám 5 kg dole, přípravek pohlcuje tuk, díky řadě vitamínů srovnává trávení a vyprazdňování, mírní hlad a chuť a stabilizuje váhu při běžném stravovacím režimu.Doporučuji
Odpovědět To se mi líbí0
@Lena Když chci trochu snížit váhu, vždy si koupím XLtoS, protože se mi s ním lépe přechází na redukční režim a lépe s ním zvládám návaly hladu. Již v prvních dnech mám pocit menšího břicha. Motivuje to, i když je to asi jen odvodněním.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lena Já se snažím zhubnout. Ze začátku mi to vůbec nešlo, ale teď jsem si kromě pravidelného cvičení, sestavila zdravější jídelníček a užívám XLS Medical. Kila už jdou dolů trochu rychleji, což mi hodně zvedlo sebevědomí a odhodlání to ještě nevzdávat.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lena Dobrý den, ráda podám reference. Byla jsem s XLS Medical velmi spokojena, cítím se skvěle, po 2 měsích mám 3 kg dole a je velice dobré, že tento produkt nemá negativní vedlejší účinky moc spokojená a vlastně plánuji si objednat další balení, jelikož to první už mám dobrané. Jedla jsem jej 15 min. před každým jídlem a způsobilo to, že jsem chodila poměrně často na záchod :) Ovšem zároveň mám pocit, že jsem díky tomu něco zhubla. Proto bych jej ráda užívala i dál.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lena Beru XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny 3tbl. denně, za tu dobu mám dole 2,5kg, ale hlavně nemám tendence vyplenit ledničku a jako milovníka sladkého a všeho mlsání okolo mě ani nic moc neláká. Také se mi upravilo vyprazdňování, s čímž bojuji prakticky od puberty. Podporuje imunitu díky řadě vitamínů, srovnává trávení a vyprazdňování, mírní hlad a chuť, stabilizuje váhu při běžném stravovacím režimu. Tento pozitivní efekt se dostavuje po 1 měsíci užívání, je tedy třeba dlouhodobější užívání.
Odpovědět To se mi líbí0
@Lena ahojky,ráda bych ti samozřejmě kromě zdravého a vyváženého jídelníčku doporučila i já přípravek XLS Medical Redukování chuti k jídlu především kvůli snadnému užívání, zabraňuje chutím na sladké a omezuje pocit hladu a pokud máš ráda tučnější jídla tak toto je opravdu vhodé pro tebe jelikož tento přípravek redukuje vstřebávání tuků a nebudeš trpět hladem. Také se mi upravilo vyprazdňování a celkově se cítím velice dobře. Po měsící užívání mám 3,5 kg dole, občas přidám také nějaký pohyb a kila jdou stále dolů. Zkus to!!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,

o Emulipsu jsem také neslyšela žádná pozitiva Kamarádka mi doporučila vyzkoušet XLS Medical. Říkala mi, že během měsí zhubla 4 kg a bez JOJO efektu Máte s tímto přípravkem některá nějakou zkušenost???
Odpovědět To se mi líbí0
mě teda pomáhá když je mi těžko po jídle, mám zácpu a podobně, takže ho beru spíš nárazově. Co vím tak zde jsou výsledky nejlepší. Není to spalovač tuků a podobně, na váze s ním ubere málo lidí a když už tak ti co ho užívají pravidelně a dlouhodobě i několik měsíců ( bylo by hezké nic nedělat a brát Emulips a čekat hned zázraky ), není to lék ale doplněk stravy. Z počátku se stává, že s ním lidé přiberou, ale když vydrží tak se to většinou srovná. To je vše co vím
Odpovědět To se mi líbí0
ja jsem s nim ješte přibrala a to jsme ila vodu jak urvana,ješte mi z nej bylo i težko-mela jsme olej.iren
Odpovědět To se mi líbí0
me taky emulips nepomohl akorat vyhozeny prachy a ke vsemu je to pekne hnusny :)
Odpovědět To se mi líbí0
Emulips je úplně na nic - nemá to žadný efekt..tolik jsem o tom tady četla, zkusila jsem to a je to o ničem, jak jsem si myslela, a to jsem chtěla shodit jen 3 kg.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme