Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Epilepsie

Zopa 6. 1. 2012 8:38
Ahoj maminky.Chtěla bych se vás zeptat,kdo z vás má jakékoliv zkušenosti s epilepsií u dětí.Já mám dvou a půl letou dcerku a už od 13 měsíců má epi a je to stále horší,tedka nám doktor vyhrožuje hospitalizací v Motole v Praze,začínám být zoufalá.Léky má už troje a i při poctivém užívání má záchvaty skoro každý den ale jenom ve spánku.Má s tím někdo z vás prosím zkušenosti?Ráda bych si i s někým dopisovala,případně i osoně scházela.Jsme z Jablonce nad Nisou.Dcerku mi nevezmou ani do školky,protože není očkovaná,protože to doktoři zer zdravotního hlediska odkládají.Dcerka má na očkování dost vedlejších účinků včetně febrilních křečí,tak se toho lékaří bojí a nechtějí riskovat.Je mi dcerky moc líto,nemá tak moc kontakty s dětmy,jenom s mými kamarádkami,které mají děcka.Kdybyste někdo věděl o nějakém tzv.spolku epileptiků na Jablonecku,byla bych moc ráda,sháním info kde se dá.Pokud se najde někdo z vás,kdo by mi chtěl odepsat,tak mi napište na můj email LucieAnna12@seznam.cz.Všem díky.
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
aralk-v 12. 1. 2012 23:37
mám kamarádku, jejíž dcerka má silnou epilepsii, bohužel se kvůli ní ani nevyvíjí (téměř v šesti letech je vývojově asi na 1 roce), má cca 50 záchvatů denně. Ale hlavně jsem chtěla napsat, že si právě pobyt a léčbu v Praze moc chválí, vždy přijedou s upraveným množstvím léků a malá dělá i pokroky. Neberte to jako vyhrožování, ale pomoc. Přeji Vám hodně sil a malé hodně zdraví!
Odpovědět To se mi líbí0
77olga 6. 1. 2012 20:14
Bohužel Ti s konkrétním problémem neporadím, poněvadž nemám zkušenost. Jenom Ti chci napsat, že moc držím palce, aby se situace zlepšila, abys našla spřízněnou osobu se stejnými starostmi, abys mohla své emoce s někým probrat. Skutečně, strach o zdraví dítěte je tou nejhorší věcí pro mámu. Držím palce!
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu