Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Erotické pomůcky

Poradíte mi prosím, kde bych sehnala na internetu kvalitní eroticke pomůcky a velký výběr? Děkuji
Celkem 39 odpovědí Zobrazit jako strom
Můj chlap moc erotické pomůcky nemusí, asi se s tím stydí.. Tak jsem štastná jak blecha, když mi koupil vibrační kroužek.. To bych doporučila každému.
Odpovědět To se mi líbí3
miluji orální sex, takže za mně jednoznačně top stimulátor orálního sexu
Odpovědět To se mi líbí3
Za mě jsou nejlepší jsou hřejivé lubrikační gely , návleky ani robertky nepreferuji , jednoduše není to ono .Narazila jsem na web kde sem příteli zkusila objednat balíček speciálně na výkonnost a erekci .Můžu vám říct že od té doby žádné pomůcky ani nepotřebuji
Odpovědět To se mi líbí3
top je vibrator a ideálně nějaký vibrující
Odpovědět To se mi líbí3
je jich opravdu hodně a záleží na otm, co preferuješ
Odpovědět To se mi líbí3
na na ten analní sex teda moc nejsem, mam rada klasiku
Odpovědět To se mi líbí3
@Lili Evidentně jsi zaspala. My teda nic takového nepoužíváme, ale na eshopu kde kupuji jiné hračky a kondomy jsem viděla "hraček do zadečku" víc než dost.
Odpovědět To se mi líbí4
moc hraček do zadečku neni, jenom jeden druh, nebo jsem zaspala dobu?
Odpovědět To se mi líbí3
mam hračky do zadečku, miluji analní sex
Odpovědět To se mi líbí3
@Nina Souhlasím, dneska to má každej doma. Čas od času taky něco koupíme na eshopu.
Odpovědět To se mi líbí3
Taky si myslím, že je to naprosto v pořádku, když pár společně používá erotické hračky, je to krásné zpestření vztahu.
Odpovědět To se mi líbí4
@Lupus Plně s tebou souhlasím, hračky jsou hračky a ne na přípravu k milování, využívej svou nahotu při běžné domácí činnosti, ušetříš nejen za hračky ale i za spodní prádlo
Odpovědět To se mi líbí6
mam jich doma hodně a nejraději mam stimulator oralního sexu, protože miluji orální sex
Odpovědět To se mi líbí3
Erotické pomůcky můžeš snad používat i s pořádným chlapem ne? Nikdy jsem si na přítele nestěžovala, moc mě to s ním v posteli baví a přesto jsme si řekli, že něco zkusíme pro zábavu a taky pro něco nového.
Odpovědět To se mi líbí4
@Mischell Mám a vřele doporučuji!
Odpovědět To se mi líbí2
v dnešní době je to úplně normální. Intimní hračky jsou dnes teměř v každé ložnici, není to nic neobvyklého
Odpovědět To se mi líbí3
@Katka ...zkus se najít pořádného chlapa a uvidíš kolik ušetřiš za baterky.....😂
Odpovědět To se mi líbí4
ten stimulátor sem objevila teprve nedávno a jsem fakt naštvaná, že ho nemám už dávno, je to pecka
Odpovědět To se mi líbí5
vibrator a stimulator oralniho sexu. Nic víc nepotřebuji :)
Odpovědět To se mi líbí4
moc mám ráda intimní sadu 50 odstínu šedi, kde je vše, co potřebujeme :)
Odpovědět To se mi líbí1

Diskuze

Doporučujeme