Maminka.czDiskuze

RE: exmanželky a my :o)

Hedvika 14. 8. 2015 10:51:18
Ahoj holky, jak to tak čtu, tak musím přispět i se svou troškou do mlýna. Je fajn, že člověk ví, že v tom není sám... Mám něco málo přes rok partnera, který je o 10 let starší a z předchozího manželství má dvě děti (4 a 6 let). S dětmi vycházím skvěle, mám je moc a moc ráda a cítím se jako "máma", dokonce mi chybí, když je nemáme. Dle soudu je máme mít 2 víkendy v měsíci. Ptáte se, co je špatně??? Problémem číslo jedna je jeho ex. Větší mrchu jsem snad v životě nepotkala!!!! Na to, že si našla jiného, utekla mu a 14 dní po rozvodu se hned vdala (protože už dávno byla těhotná s tím frajerem, co si ho vzala) se chová fakt hrozně. Někdy si říkám, jestli se to časem zlepší, ale zatím je to hrůza (vdávala se v září 2014). Většinou používá jako nástroj děti - přitom nám je dává skoro vždy nemocné (malá je vážně nemocná a v podstatě ležák), holčičku často opruzenou, děti špinavé bez hygienických návyků atd. V různých vlnách chodí příteli skutečně nechutné sms, že děti bijeme a že si fotí modřiny, že se nestaráme atd., přitom se kolem dětí točíme dohromady ve čtyřech lidech (pomáhají nám přítelovi rodiče). Pořád si říkám, co přijde příště, teď nejnověji prý přítel nejeví o děti zájem... nejdříve nám děti nechtěla dávat, pak je chtěla na prázdniny k nám odložit na měsíc (ano, najednou je vše jinak), čemuž jsem zabránila, protože já bydlím 150 km od přítele, navíc nemám dovolenou a dle zákona nejsem "nikdo" (tzn. rodič). Přítel je ve zkušební době u AČR, tzn. v týdnu na základním výcviku ve Vyškově..., takže je doma jen o víkendu a to ještě ne vždycky. Přitom ona má, co chtěla, je vdaná, má ve vlastní péči obě děti z manželství s přítelem (přítel platí jako mourovatý) + 10měs. dítě s novým manželem a navíc ve střídavé péči dítě, které má její současný manžel s bývalou ženou. Do dalšího těhotenství jí nikdo nenutil, děti štve proti příteli a pomlouvá, kudy chodí... Upřímně nechápu, k čemu všechny ty naschvály a taky, co proboha přijde příště, případně o co jí jako jde?!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme