Maminka.czDiskuze

exmanželky, jejich děti a my

Nikolik 3. 5. 2010 22:56:05
Tak znova Od přítele jsem o třináct let mladší, moc ho miluju. Snažím se vyjít s obouma (na ni se.. ), ale je to dost těžký. Mám malýho ráda, je to mazel, ale poslední dobou se čím dál častěji chová jak spratek. Přesně jak říká Rodriques. A je už teď pěkný vychcánek, chová se jak batole, ví že taťka za něho všechno udělá (obuje ho, vyzouvá, oblíká, chce na jídlo jen to co není uvařený, aby s tím měl práci, a když už je, tak ho krmí ! v obyváku). Myslím si ale, že je to taky mojeho vina, protože mu nevytyčí žádné hranice. Když nechce tak se nejde spat, stává se že jsme šli i v jedenáct, což si myslím že je hodně pozdě na pětiletého kluka. A když není po jeho, zčervená a začne histericky brečet. No mazec! :-X Příjde mi, že u nás neporoučí taťka, ale malý Davídek. Říkala jsem mu že se jednou bude divit co mu vyroste za chlapečka. Do jeho výchovy se plést moc nechci, snažím se mu říkat co by neměl dělat, že ho tím akorát kazí. A když mi to ujede a mám nějakou narážku, tak mi řekne že ho nemám ráda. To mě moc mrzí, můžu se na to všechno je dívat, někdy mám nervy v kýblu a chce se mi brečet (možná sou to i ty těhu nálady ). Dnes jsme hodili řeč na téma ložnice - uznal že čtyři se tam teda nevlezem Takže od teď budu spávat sama, protože malej nechce spat sám, tak s ním bude taťka (A to ještě že si nevymrčel telku, bez které normálně neusne). Takže ze sexu bude zase ho... Snad budeme mít holčičku a vychovám si ji hlavně já. To bude mít holka těžký, už teď mě svědí ruka když malý zlobí Přála bych si aby se mu taky jednou rožlo a začal měnit názor na výchovu. Zkusím taktiku od Rodrique VERUŠKA: Na naše rozbroje moc nereaguje, snaží se vyjít s oběma ( s ní samozřejmě a zase kvůli malýmu). Ale uznal že je pitomá, nechápe proč bych to neměla zvládnout. Vím že to asi nebude lehký, ale s tím se počítá. Ale já se s ní taky nechci hádat, ani ji vidět. Je to kravka co si myslí že se z ní všichni poserou, ale to je na omylu. Sice je hezká, ale každý chlap co zjistí jaká je, tak od ní uteče. Chci mít klid, nechci aby se mi narodil nerváček, jeden nám už stačí MARŤAJ má teda štěstí, závidím A taky gratuluju k mimču!!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme