Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

Firmy na výměnu oken

ahoj mohl by mi tu někdo poradit, nebo vypsat firmy, které máte vyzkoušené na výměnu oken a plastových?? Chtěla bych znát váš názor a doufám, že mi pomůže vybrat tu správnou firmu.
Celkem 27 odpovědí Zobrazit jako strom
Kdokoliv chce poradit, řeší otázku koho vzít a koho nevzít, ti špatní a ty dobří.... Jsem z oboru a nebudu dělat reklamu tam kde pracuji, ale pro Vás "nezasvěcené": Profil "A" je lepší. "B-čko" udělá svou práci, ale A-čko to není - je prostě lepší. A co do výběru. Běžte vždy jen k výrobci. Tam, kde mají showroom, kde se to vyrábí. Na každém showroomu Vám vysvětlí, ukáží, poradí, zasvětí. Potom už bude výběr na Vás. Ale brát "výborná" okna od překupníka?! Určitě budou levná a "prý" vyborný... Ale nízká cena oken, která je ve skutečnosti ještě o mnoho nižší, protože každý na tom musí vidělat je zárukou toho, že právě ty okna budou vyrobená na úkor kvality...
Odpovědět To se mi líbí0
@pav Pan tady záměrně nemluví celou pravdu a snaží se naši firmu očernit všude, kde se dá. Bohudík je to jeden z mála zákazníků, kteří nerespektují žádné dohody. Pokud by pan Be... a nikoliv pav dodržel to, na čem jsme se dohodli, tak by nebyl problém. Stačilo podlahu přikrýt tak, jak to obvykle činí 99% převážně spokojených zákazníků. Bohužel se někdy najde problémový zákazník, který bude se vším nespokojený i přesto, že původně nic nerozporoval a zaplatil plnou částku a k zakázce neměl žádné připomínky. Není to trochu zvláštní, že najednou je vše špatně?
Odpovědět To se mi líbí0
Neberte firmu Dajkon. Kvalitu profilů neumím posoudit. okna mám krátce, ale montéři jsou šmudlové a práci pěkně odflákli. Že dělají na parkétách je vůbec netrápilo a lepidlo i maltu vesele kydali na parkety. Při práci ještě udělali další škody. Když jsem chtěl nedodělky odstranit a škody odstranit firma naprosto přestala komunikovat. nereaguje ani na telefony, emaily ani písemné výzvy. Volal jsem na jejich centrálu, tam mi řekli ať své požadavky pošlu na jejich email a to bylo vše, opět žádná reakce. Bohužel budu kontaktovat ČOI a případně se budu i soudit. Bohužel jsem okna zaplatil.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak u nás šlo třeba hlavně o to, aby okna tlumila hluk z ulice a taky aby neprofukovala…
Odpovědět To se mi líbí0
@Radka Dobrý den, pokud chcete kvalitní okna, je dobré si pohlídat, aby okna byla zhotovena z profilu třídy “A“, jelikož tento plast je nejtlustší. Dbát na to, aby okna byla vyrobena z prvoplastu, jelikož ten lépe drží ve všech svárech. Požadujte znát původ oken, jelikož na trhu je mnoho překupníku, kteří nemohou za kvalitu oken ručit. Všechny tyto informace si nechte zaznamenat do kupní smlouvy, předcházíte tím všem případným problémům.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, na co si mám dát pozor při výběru oken? Resp. na co se mám zaměřit? Děkuji.
Odpovědět To se mi líbí0
@denda Ahoj, nevím jestli je to ještě aktuální, ale my jsme měnili okna u společnosti Vekra. Vybrali jsme si plastová okna s dekorem dřeva a supr. Udělají parádu, ale hlavně plní i svou funkci. Na oknech se moc šetřit nevyplatí, ptž levná okna jsou pak nekvalitní a nadělají víc škody než užitku.
Odpovědět To se mi líbí3
@helena Dobrý den my budeme dělat opravy na našem domečku a chceme vyměnit okna, ale od koho a moc finančně si nemůžeme vyskakovat a bydlíme kousek od Brna, kde je spoustu firem. U které by jste mi to doporučovali?
Odpovědět To se mi líbí0
 ahoj tak jak to dopadlo? Velice by mě to zajímao, také jsme od nich dostali dobrou nabídku a velice nad ní přemýšlíme a potřebovali bychom od někoho slyšet jeho zkušenost.
Odpovědět To se mi líbí0
Ano, to bych přesně potřebovala, ale nerada bych, aby to byli nějaké kšunty okna, jsem kolikrát znechucená co vidím =/ Jak dlouho trvalo, než Vám je dodali? Já že bych na to spěchala.
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj ráda bych se na pár věcí zeptala, kde jste si nechávala měnt plastová okna? A kolik jste za plastová okna dala? Já mám 45 tisíc a potřebovali bychom vyměnit 8 oken. A to co nejrychleji? A to aby se to stihlo, co nejrychleji do zimy, protože okny velice táhne. A už se těším na zimu, až budeme mít nová okna!
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, pustila jsem se do velikých změn a to do rekonstrukce bytu a dneska jsem si zrovna rozhodla i umýt okna a že jsou v tak hrozným stavu jsem si vůbec nemyslela, tak jsem se rozhodla, že bych si nechala vyměnit okna, ale zrovna, že bych tomu rozumněla to se říci nedá a proto bych moc ráda věděla, co si o tom myslíte?
Odpovědět To se mi líbí2
Ahoj ráda bych se podělila o dobrou zkušenost, asi tak v lednu jsme se rozhodli pro výměnu oken a dali jsme přednost z pěti firem, podle ceny a nabídky firmě www.oknostyl.cz do 4 týdnů jsme měli okna doma a spokojenost maximální, před čtrnácti dny jsme setřela a už se jenom kochám.
Odpovědět To se mi líbí0
@Ivana Dobrý den, za jak dlouho jste měli okna doma? A jak s Vámi jednali? A jak to probíhalo? Jak jste k této firmě došli? My by jsme chtěli si předělat celý vrch a vyměnili okna a chceme plastová.
Odpovědět To se mi líbí0
@Bara Dobrý den, my jsme byli na pobočce v Pardubicích a byli jsme tu velice spokojeni a férovím jednáním a se vším ostatním. Co se týká nás doporučujeme oknostyl grou s.r.o.
Odpovědět To se mi líbí0
@marie ahoj to ráda slyším, právě jsme s manželem sedli k internetu a prolízame internetové stránky a hledáme slušnou firmu na výměnu oken, máme to v plánu v dubnu, až bude trošku tepleji. A na jaké pobočce jste byli ? A s komunikací nebyl také žádný problém ?
Odpovědět To se mi líbí1
@cecilka Ahoj obdrželi jsme ceny na 14ks oken a 2 vchodové dveře, parapety žaluzie, sítě, montáž i zednické , odpověď jsme dostali od 8 firem. Rychlost a zpracování
nabídky se mi nejvíce líbilo od Oknostylu. Obchodník co mně od nich kontaktoval byl velmi milý a připadá mi, že mají solidní jednání. Nabídka je se sice za necelých 110.000, a okna jsme měli i s montáži do měsíce a bylo hotovo.
Odpovědět To se mi líbí0
@marie ahoj a kolik oken Vám vyměňovali? A jak dlouho to trvalo? A kolik to stálo? A jste tedy spokojena už skoro po měsíci? Taky uvažujeme o výměně 9 oken, ale chtěli bychom co nejlepší nabídku, co se týká ceny.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj musíme se pochlubit o víkendu nám namontovali z Oknostylu okna a vše super. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě je. Velmi milí montážníci, v sobotu namontovali a v neděli dokončili zednické zapravení a uklidili. Dnes jsem utřela už jen prach a jednu starost mám z krku. Teď ještě výměna podlah, grrrr... znáte nějaké dobré podlaháře?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj tak už máme doma okna a jsme velice spokojeni. Montáž proběhla během jednoho dne, byli velice šikovní a i uklidili po sobě. Všem doporučuji Oknostyl grop s.r.o.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme