Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Gelové nehty doma?

Maminky mám na Vás dotaz :) Děláte si gelové nehty doma??
Celkem 36 odpovědí Zobrazit jako strom
@MoninkaA Moni kde prosím, to mi přijde docela málo a byla tam i bruska nebo ta není potřeba ?
Odpovědět To se mi líbí0
Gelové nehtíky jsem si začala dělat na mateřské. Objednala jsem si sadu i s lampou a celé mě to vyšlo na 1200 Kč. Objednávku jsem měla doma do 3 dnů,takže kdo shání sadu jako dárek k Vánocům,tak to ještě bezproblémově stihnete V sadě na gel. nehty je vše co se potřebuje (další gely a cokoli vám dojde si v pohodě dokoupíte). Myslím,že je to skvělý nápad,kdo nechce chodit do salonů,jako já,a chce si nehty udělat kdykoliv potřebuje. Žádný kurs nemám,naučila jsem se vše sama a když si nebudete vědět rady,tak na internetu je mnoho videí krok za krokem jak si udělat pěkné gelové nehty
Odpovědět To se mi líbí0
Taky planuji nakoupit sadu na delani gelovych nehtu uz jsem se divala na internet na nejake stranky a da se to jiz sehnat za dobry peniz.
Odpovědět To se mi líbí0
@Sarlikmužu se taky zeptat, kde jsi na nakoupila a za kolik :)? chci nějakou sadičku koupit dceři k narozeninám :) děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
@Sarlikmusím říct že to není vůbec špatné. Prošla jsem si třemi kurzy ale ne z toho důvodu že bych byla nešikovná, spíš mě baví sledovat novinky a zlepšováky a nové triky. Navíc se dostanu ke stejně naladěným holkám.Není to zase tak těžké když to chytneš do ruky a máš už trochu ten grif v ruce :)
Odpovědět To se mi líbí0
@MartaA jste spokojená, nevíte kde to nakoupil? Bych taky chtěla koupit dceři na Vánoce... (vím, docela na poslední chvíli..ale není čas...) a je to těžké, zvládáte to sama nebo jste si udělala nějaký kurz?
Odpovědět To se mi líbí0
@JančaTakovou tu základní výbavičku jako je brusku na nehty, lampu, laky a ještě takový ten gelík na ztvrdnutí po tom a dělám si gelovky ne umělé :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Martajéé, tak to máte super manžela, závidím... :) a co jste všechno dostala za výbavu?
Odpovědět To se mi líbí0
Já ano, nemám čas chodit někam na manikůru a ani peníze...dostala jsem od manžela na narozeniny výbavu a dělám si je teď doma sama akorát vždycky využiji chvilky pro sebe když děti spí nebo je hlídá manžel
Odpovědět To se mi líbí0
Taky jsem párkrát narazila, člověk si řekne "jéé super cena" to koupím a apk to člověk může po pár používání vyhodit
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj, tak já nepracuji jako nehtárka, ale mám kurz nehtového dizajnu právě proto, že jsem si je chtěla dělat doma, no není to jen koupit sadu a šup :) Myslím, že dělat si to jen tak doma bez toho, aby člověk vědel jak nato je spíš nebezpečné než přinosné, hygiena je moc duležitá a taky technika, jelikož ty tipy co se používají pod gel (ta umelá část) se nelepí jako u klasických umělých od lužka nehtu ale jen někde do pulky, pak když není na tom gelová vrstva kvalitně udělaná muže se to i moc škaredě zalomit i s vlastním nehtem, viděla jsem několik případu :) takže pokud doma, tak alespoň s nějakým kurzem nebo se zeptat u nehtárky jak nato, i s jednorazovým kurzem to pak vyjde levněji a bude to bez rizika a určitě i hezčí :)
Odpovědět To se mi líbí0
@BettkaToho bych chtěla taky někdy docílit.. takový pěkný rituál jak říkáte.-kamarádka si taky dělá nehty doma a vypadá to moc pěkně tak do toho půjdu nejspíš taky, vždycky jsem chtěla pěkně upravené nehty a když to ještě budu moct mít kdykoliv si řeknu a budu mít náladu tak to bude fajn, krom toho jsem hodně časově ( pracovně) vytížená takže do salonu to nestíhám -Odkud jste objednávala ? Ta bruska je k tomu fakt zadarmo ?
Odpovědět To se mi líbí0
S mojí dcerou jsme taky dlouho přemýšleli, že si je začneme dělat doma. Hledali jsme a našli jsme stránku na výrobu nehtů tak jsme ji objednali. Dali nám k ní i brusku na nehty, která se nám osvědčila a je výborná i pro pedikůru. Napřed to byl těžký boj než jsme se to naučili a dostali jsme to do toho ale po pár pokusech to šlo samo. Takže si nehty děláme navzájem a příjemně si u toho popovídáme, což nás spojí a trávíme pak víc času spolu. Nijak to nepřeháníme - děláme si francouzskou manikůru a neděláme je nějak dlouhé. Dcera dělá obchodní zástupkyni takže upravené nehty jsou povinností. Snad se mi podobný rituál povede i s tou mladší, které je teprve 10. Jenže musí ještě hodně delší dobu počkat :) Hezký den maminky
Odpovědět To se mi líbí0
Dělám a ušetří mi pak to spoustu času a nervů. Na to nepotřebuješ extra šikovné ruce, nic na tom složitého není
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky Holky jsme z Hradce Králové a sháním nějakou fajn holku do Svého salonu.Nájem by byl 1700kč .A ráda pomohu s vyřízením dotace až 80 000Kč od státu!!!!!
Odpovědět To se mi líbí0
Já si třeba Lucka.h myslím, že všechno chce čas, taky by ses to naučila dělat, jen jde o to, že je to ze začátku docela těžké :) Ale jak do toho vběhneš tak pak to zvládneš hezky i na sobě i na kamarádkách :)
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj Verčo, já jsem si zkoušela dělat nehty sama doma. Půjčila jsem si výbavičku od kamarádky, ale dopadlo to hrozně. Protože ale nemám moc času, tak jsem si našla na internetu agenturu, která nabízí, že ti přijede udělat manikúru domu a jsem spokojená.
Odpovědět To se mi líbí1
Ta galerie nehtů je poměrně levná :) Jako pokud by si za to nějaký ten peníz vzala nebo tak, tak si myslím, že to není nejhorší :) Jo a ten kurz no ten bych rozhodně doporučila!
Odpovědět To se mi líbí0
Bude ji příští rok na jaro 18. Jako ona, že si na tom přivydělá. Jak jsem se dívala na ty sady , tak to nejsou hrozné pálky. Ale co ten kurz?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme