Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

golfky

Ahoj holky, řeším teď zásadní problém a to výběr golfek. Protože už koupi hlubokého kočárku jsem silně podcenila a musela kupovat druhý, ráda bych se teď raději poradila se zkušenějšími. Mám pár kritérií, která bych ráda dodržela - a to: cena do 4tis. max, aby se zádová a nožní opěrka dala položit, v ideálním případě i nánožník, co možná nejmenší hmotnost, ale co největší nosnost. Asi nejvíc se mi líbí Babypoint mark q nebo Hauck Malibu 11... Jestli ale máte někdo nějaké jiné a jste spokojené, zkuste mi napsat. Budu moc ráda za každou radu.
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
My měli Jané carrera a byli jsme moc spokojení, skladnost lehkost, dostatečný konfort pro dítě....jediná nevýhoda, že po lese se s nimi moc jezdit nedá a to samé platí o sněhových závějích....Ale do města, na výlety super. Kupujete nové nebo bazarové?
Odpovědět To se mi líbí0
@Michaela Blacká Ahojky, souhlasím s Jeukou, také máme doma golfky Chicco Multiway, a nemůžu si je vynachválit, dají se koupit za 2. 990Kč, zkus mrknout na www.detskyruzek.cz, ahoj G.
Odpovědět To se mi líbí0
@Věra A nevíš jaký jsou to Chicco? Jinak pořízka máme právě taky :-[
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj :-) , my jsme prďolkovi pořídili golfky od Chicca...mají polohovací nožní i zádovou opěrku, která je navíc ještě vyšší než u ostatních (máme totiž doma pěkného pořízka ;-) ). Je k nim i nánožník, pláštěnka a držák na pití. Stály cca 3 600,-. Jsem s nimi spokojená, a broučkovi se tam taky líbí 8-) .
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Býk Sobota je jako stvořená pro lenošení a výlety s celou rodinou. Možná si tak udobříte drahou polovičku,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Albína, Albina, Adelaida

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu