Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Hamiltonuv hmat

Dobrý den. Máte s tím někdo zkušenosti? Dneska jsem byla na kontrole a doktorka m to doporučila. Vysvětlila co se bude dít.. A po několika ujištěních, že s tím doopravdy souhlasím, hmat provedla. Zajímá mě, zda to vždy vyvolá porod a za jak dlouho..
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
@Sabina Dobrý den, děkuji za odpovědi.Vašemu doktoru vůbec nerozumím. Mě se doktorka několikrát opětovně ptala, jestli to chci. Nechápu, proč vám doktor dělal hmat.. Aniž by čekal na souhlas... Hlavně když věděl, že jdete na císaře.. Mohl vám tím přece dost uškodit!!! Každopádně mně se rozjely poslicci... Dva dny bolesti v podbřišku.. A tím to zhaslo. Včera jsem měla 2. Termín.. Doktorka říkala, že když neporodim do pondělí.. Takže se domluvíme.. A budu mít možnost hmat zopakovat.. Nevím zda do toho jít či ne.. Byla jste nějaká 2x? To jde? Ty blanky dorůstají????? Čekám 3. Dítko.. Oba porody byly rychle.. Ale byly vyvolavane.. U dcery kvůli plodovce(oxxtocinem), poro perfektní a to měla 3700g a syna jsem přenášela a měl přes 4 kg(vag. Tabletou) .. Porod hrozný.. Doktor řekl, že kdybych nerodila v nemocnici.. Převoz bych nepřežila.. Narodil se v 5 ráno a ještě v poledne jsem ležela na sále a čekali jsme co bude.. Malý má už teď přes 3900...a já už 2 týdny jsem psychicky z porodu hotová.. A císaře prý dělají, pokud není zdrav. důvod nad 4500 g..
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, také mi ho dělali, ale aniž by mi doktor vysvětlil co to je, proč se dělá, nebo co následuje.. Udělal mi ho i přes to, že jsem měla plánovaný císařský řez, takže další 4 dny jsem byla ve stresu, že se něco stane a já začnu rodit.. Naštěstí se mu to o nepovedlo🙏🏻
Odpovědět To se mi líbí0
Zkusenost mam opacnou. Byl mi proveden, i kdyz jsem mela porodni cesty nepripravene, takze nepomohl. Po jeho provedeni jsem slabe spinila, mela jsem dva dny boleni v podbrisku a to bylo vse. Porod byl nakonec vyvolavany.
Odpovědět To se mi líbí0
@Julka Děkuji moc. Budu doufat, že to také tak bude
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím,já s ním zkušenosti mám a porodila jsem do 2 dnů. Po tomhle hmatu, odešla hlenová zátka a a pak už to šlo....
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Kozoroh Své štěstí máte plně pod kontrolou. Nepatříte mezi snílky a nevěříte na zázraky. Jste zvyklí si vše…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zora, Danica, Zoran

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné