Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Hlavní je zdraví!

Dovolil jsem si založit toto téma, jelikož bych Vám všem, které trápí nějaké zdravotní problémy, rád představil možnost začít se opravdu léčit! Pokud budete mít zájem kontaktovat mne, rád Vás nezávazně pozvu na naše pravidelné on-line prezentace, kde Vám budou představeny produkty, které jsou výsledkem 30.letým výzkumem Českých vědců a vyráběny ve farmaceutické společnosti FAVEA s nejvyšším možným certifikátem GMP a spadají tak pod kontrolu Státního úřadu pro kontrolu léčiv! Opravdu skvělé výsledky při léčení Boreliózy,Chlamydií,zánětů močového měchyře, hybnosti pohybového ústrojí, bércových vředů a dalších těžce léčitelných nemocí... Kontaktujte mne a uvidíte, že budete velmi spokojeni. Prezentace se konají v pondělí a středu večer. Email: RMojzis@seznam.cz
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
@VercaKK Taky chodíš do nutrizone? Mně se už s Lucko podařilo shodit 10kg, sama bych to nedala a to nejsem ještě v cíli ;)
Odpovědět To se mi líbí0
@Morise Dlouho se mi nedařilo zhubout. Na radu kámošky jsem držela Cambridge diet. Zhubla jsem 14 kg. Bez trápení, jen jsem se trošku začala hýbat - dřív jsem vůbec necvičila. Cvičím doma. Váhu si držím. Můžu doporučit...
Odpovědět To se mi líbí0
Tak s tím můžu jen plně souhlasit! Zdraví je opravdu to nejhlavnější :) Dlouho jsem si nevěděla rady jak zhubnout, až jsem narazila na skvělou knížku, jmenuje se Francouzi nedrží dietu a je od Dr. Willa Clowera. Tady se dává důraz hlavně na to zdraví! Jenže se tam taky píše, že když budeme zdravě jíst (ne light a jen zeleninu, zdravě = bez chemie) půjde nám hubnutí docela snadno.... Zkusila jsem to a jsem na vrcholu blaha Mohu si dobře pochutnat a přitom se nemusím bát :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenkka055 Dneska jsem měla první konzultaci se slečnou Fialovou z Brna, zdá se, že se opravdu vyzná, plus příjemné prostředí, pochopila jsem, že bez změny jídelníčku to hubnutí fungovat nebude.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte, mala som veľké problémy s chudnutím a udržaním si váhy. Veľa diét nezaberalo a na cvičenie nebolo času.
Na odporúčanie kamarátky som skúsila výživovú poradkyňu v Brne. Pomohla mi upraviť jedálniček a schudnúť.
Som maximálne spokojná a každému odporúčam. Stačí pozrieť stranky nutrizone.cz, napísať mail alebo zavolať :)
Tak neváhajte!
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme