Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

..hledám kamarádku z Třebíče..

benjijka 29. 12. 2009 18:17
ahoj všechny mladé maminky < je mi skoro 22 let a jsem ve třetím měsíci těhulkování.... jelikož mi přítel odjede tak budu přes týden doma sama... myslíte si že se najde nějaká mamina se kterou bych mohla občas zajít na čajík? <img  class=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" />
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
benjijka 31. 12. 2009 14:39
@werunka89 tak to je super :--) jsem Bára.... já jsem kafča pila cca 10 denně.. .plus cigaretky ,atd.. chi,byla jsem ďábel..a teď ?.--) ani jedno kafčo ani cigaretka.. no jsem na sebe pyšná... :)))
Helleď, nechceš si psát přes mailík? benjia@seznam.cz ať si můžeš psát a třeba se domluvit pak na nějaký ten čajík.... .--))
Odpovědět To se mi líbí0
werunka89 31. 12. 2009 11:10
@benjijka jo jo já určitě taky ráda někam konečně zajdu a pokecat na společný téma :) kafíčko můžem dát i u nás,jesi máš ráda presso..ale já stejně ted piju jen to nekofeinový,,a kde bydlíš?já na Hájku kousek od Donu jestli to znáš...a jak se jmenuješ?
:-[
Odpovědět To se mi líbí0
benjijka 31. 12. 2009 10:37
@werunka89 Ahoj Verčo :-) to je super <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> já jsem v Třebíči přistěhovaná,takže kafíčka jen sama a známý bych spočítala na prstech... leze na mě teďkom nějaká viroza, ale snad to přes víkend vyležím.. to je bomba.. <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> budu ráda když písneš <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
werunka89 31. 12. 2009 10:29
Ahooooj, já jsem taky z Třebíče, už tady hledám kamarádku pěkně dlouho a pořád nic...tak že by konečně? mě je dvacet a jsem 29tt. A moc ráda bych někdy někam zašla na čajik nebo na pokec někam,můj je taky pořád v práci,a doma je hrozná nuda...a kámošky by pořád jen do hospody a večer a to mě se už nechce..a navíc jsou pořád odjeté na kolejích...tak super,že se někdo našel konečně ;-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu