Maminka.czDiskuze

RE: Hledám maminku na seznámení - Praha 8 (nejen)

Dori 28. 1. 2016 13:52:57
Holky, abych to uvedla na pravou míru ještě já. Hledám někoho přes týden i na víkend, jedno pískoviště mi teda v budoucnu stačit nebude:), s mužem podnikáme výlety, jsme nadšení turisti a vůbec outdooráci, ale žádný extrém.
Protože většina známých rodin peciválí doma (fakt děs běs), a nás to nebaví, dostala jsem nápad mít takovou malou skupinku fajn kontaktů - jak by kdo měl čas a chuť, scházet se občas přes týden na nějaký sport a pokec (teď jsem objevila běh a brusle s kočárkem) a o víkendu třeba na nějaký výlet. Můj muž odpočívá zásadně aktivně chůzí v přírodě a nebrání se poznat nové aktivní lidi. Zjistili jsme, že taky prcek má rád pobyt venku a prospívá mu to, zvládne s přestávkou i kolem 10km (cca 3hod v přírodě). Zásadu máme - neexistuje špatné počasí, ale špatné oblečení. Takže si myslím, že je přece jedno, že někdo má drahou polovičku a někdo nemá. Pokud bychom si sedly, můžeme přece občas vyrazit všichni dohromady.Co myslíš Zuzko ty?
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme