Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

hlídání dětí Praha

clapclap 11. 7. 2013 18:51
Ahoj dámy, máte nějaké zkušenosti se školkou kde mají i nějaké zajímavé aktivity? Před léto to mám doma komplikované a nevím do jaké školky přes léto mám malou dát. Nějaké zkušenosti od kamarádek nebo vlastní? Nebo máto to štěstí, že babičky máte okolo sebe?
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
clapclap 12. 9. 2013 19:10
@AlčaP Ahoj, já když jsem dávala někdy přes léto malou do šeberáčka, tak jsem jim sehnala ty gumové. Připadají mi pohodlnější :)
Odpovědět To se mi líbí0
AlčaP 20. 8. 2013 20:08
@martavagnerova Můžu se zeptat jaké přezuvky do školek kupujete?? Nejsem si jistá zda koupit klasický nebo gumový.. jaké máte s nima zkušenosti?
Odpovědět To se mi líbí0
martavagnerova 13. 8. 2013 18:11
@clapclap zdravím, kamoska z prace synovi zaridila hlidani na www.seberacek.eu, nevim teda jestli tam malej chodi uz od zacatku prazdnin nebo ted od srpna. O stravovani bych se nebala, je to vegoska, jidlo je prvni u kteryho si dava bach a na co se pta :-D pokud jste uz neco sehnala tak snad se libi :)
Odpovědět To se mi líbí0
clapclap 25. 7. 2013 19:01
@PetraPa Právě, že toho je dost okolo, raději jdu na něco kdo má už někdo vyzkoušené. Záleží mi hlavně aby se dítě cítilo dítětem, bylo dobře stravované a učilo se novým věcem hravým způsobem... chápete mě?
Odpovědět To se mi líbí0
PetraPa 24. 7. 2013 20:49
však se zkuste podívat na různé diskuze. Okolo je toho dost na výběr, taky záleží jaké priority co se týká stravy, aktivit, atd atd
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu