Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Hlídání dětí v Praze a okolí

LucyFish 24. 7. 2012 12:01
Dobrý den maminky..chtěla bych Vám doporučit spolehlivou agenturu na hlídání dětí v Praze a okolí. Pokud scháníte hlídání za skvělou cenu a hlavně důvěryhodné chůvičky určitě navštivte www.super-chuvicka.cz.
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
ADELENKA 24. 4. 2013 19:36
Jéé také mám ráda velice sloníkov, je to moc fajn zábavné centrum pro děti i my maminky si příjdeme na své kafíčko a pokecáníčko, mám tam ráda ty barvičky a průlezky pro děti..a když potřebuji k doktorovi tak je zde možnosti i hlídání...ale bohužel jsem slyšela že by se měl Sloníkov stěhovat s Botovic? Co budeme dělat a kam budeme chodit :( moje dcera si tam oblíbila Renatku na cvíčo). Víte někdo více?
Odpovědět To se mi líbí0
LucyFish 6. 8. 2012 9:57


Dobrý den maminky, ráda bych Vám představila svoji agenturu na hlídání dětí a domácích mazlíčků v Praze a okolí. :-) www.super-chuvicka.cz

Jsme společnost zaměřující se hlavně na pozitivní výsledky a spokojenost zákazníků, proto naši zaměstnanci procházejí přísným přijímacím pohovorem.

U naší agentury není problém vyřídit objednávku na poslední chvíli, takže pokud potřebujete urychleně pohlídat děti nebo uklidit váš dům jsem právě agentura pro Vás. :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu