Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Hlídání dětí v Praze a okolí

Dobrý den maminky..chtěla bych Vám doporučit spolehlivou agenturu na hlídání dětí v Praze a okolí. Pokud scháníte hlídání za skvělou cenu a hlavně důvěryhodné chůvičky určitě navštivte www.super-chuvicka.cz.
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
Jéé také mám ráda velice sloníkov, je to moc fajn zábavné centrum pro děti i my maminky si příjdeme na své kafíčko a pokecáníčko, mám tam ráda ty barvičky a průlezky pro děti..a když potřebuji k doktorovi tak je zde možnosti i hlídání...ale bohužel jsem slyšela že by se měl Sloníkov stěhovat s Botovic? Co budeme dělat a kam budeme chodit :( moje dcera si tam oblíbila Renatku na cvíčo). Víte někdo více?
Odpovědět To se mi líbí0


Dobrý den maminky, ráda bych Vám představila svoji agenturu na hlídání dětí a domácích mazlíčků v Praze a okolí. www.super-chuvicka.cz

Jsme společnost zaměřující se hlavně na pozitivní výsledky a spokojenost zákazníků, proto naši zaměstnanci procházejí přísným přijímacím pohovorem.

U naší agentury není problém vyřídit objednávku na poslední chvíli, takže pokud potřebujete urychleně pohlídat děti nebo uklidit váš dům jsem právě agentura pro Vás.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme