Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Hlídání děti

Lenule 14. 5. 2015 16:07
Ahoj, řešili jste někdo hlídání dětí tak, že jste si sehnali, nebo nechali sehnat, třeba přes agenturu, chůvu? Bylo vše vpořádku?
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
daniela 8. 8. 2016 15:09
nekdo zkusenost s nejakou dobrou firmou na hlidani deti v praze? date i na doporuceni? diky
Odpovědět To se mi líbí0
Lucka 23. 9. 2015 8:09
Zdravím všechny,Mám velkou prosbu, potřebuju respondenty do mého výzkumu o agenturách na hlídání dětí do mojí diplomky. Kdyby se našla nějaká dobrá duše, která by mi vyplnila opravdu krátký dotazník. Zabere maximálně 10 minut.Pomůžete mně i agentuře dozvědět se, co maminky (nebo tatínkové) opravdu chtějí. A možná by mohl pomoci trošku i Vám podívat se na problém z jiného úhlu.Dotazník:https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/diplom... Ale abych jen nespamovala. Tak můj tip: Agentura Baby Agency.Píšu diplomovou práci o agentuře na hlídání dětí Baby Agency a můžu Vám ji s klidným svědomím doporučit. Cena 150 na hodinu bez příplatku za další dítě, víkendy, večery nebo hlídání v jiném jazyce.Tato agentura dostala i výborné hodnocení v pořadu „ČERNÉ OVCE“ (více nahttp://www.baby-agency.eu/). Jako jediná ze čtyř náhodně vybraných měla zcela v pořádku i všechny právní záležitosti.Chůvy jsou dobře proškolené, vysokoškolačky (v současné chvíli jen ženy), které to s dětmi opravdu umí a navíc na rozdíl od NĚKTERÝCH babiček, zdravotních sester, učitelek a vychovatelek mají velmi pozitivní přístup plný energie, který Vaše dítě nadchne.To znám i z vlastní zkušenosti, sama dělám chůvu přes 5 let, byla jsem postupně v pěti rodinách, než mi vždycky děti odešly do školky a už jsem nebyla potřebná. S dětmi jsme navázaly opravdu dobrý vztah a občas si mě ještě dnes rodiny pozvou „za odměnu“ pro děti i rodiče. Děkuju. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Karolína 5. 7. 2015 18:01
Dobrý den, jmenují se Karolína, bydlím v Praze v Kunraticích, studuji pražské gymnázium a právě jsem úspěšně dokončila 2.ročník. Ráda bych Vám nabídla prázdninové hlídání u Vás doma (v Praze), nebo na výletech po Praze. Jednorázové i dlouhodobější. Dva týdny jsem mimo Prahu, ale jinak jsem volná celé prázdniny. Potom možnost hlídání i během školního roku v odpoledních hodinách. Zkušenosti s dětmi mám velké. Mám dva mladší sourozence, o které se už od malička starám. (Sestra 14 let a bratr 6 let) Hlídala jsem krátkodobě i děti několika známým. Co slýchám od rodičů, tak jsem u dětí oblíbená a vždycky se ke mně rádi vracejí. Jediným problémem by tedy mohl být můj věk. 18 mi bude až v srpnu 2015, ale to nic nemění na tom, že se chovám velmi zodpovědně a práci s dětmi bych se v budoucnu moc ráda věnovala odborněji. Chtěla bych studovat předškolní a mimoškolní pedagogiku. Jsem nekuřačka. Svůj volný čas trávím ráda právě s dětmi a dělám to moc ráda, takže mi na penězích ani tolik nezáleží. Nemám problém ani s domácími pracemi, takže Vám ráda pomohu třeba s žehlením. Budu se těšit na Vaši odpověď a později třeba i na čas, který strávíme společným hraním a poznáváním nových věcí s Vašimi malými zlatíčky.:) S pozdravem Karolína Hýblerová
Odpovědět To se mi líbí0
Pavlína Kr. 21. 5. 2015 20:37
Chápu vaše důvody, ale připadne mi divné svěřit dítě úplně cizímu člověku. A nemáš třeba nějakou kamarádku nebo kamarádku kamarádky, která by si při mateřské třeba ráda přivydělala? To se mi zdá rozumější řešení.
Odpovědět To se mi líbí0
Lenule 21. 5. 2015 12:20
@Hanka Jo? No asi do toho půjdu. Ok zkusím někoho takového vyhledat. Snad tady v Praze bude z čeho vybírat :-)No uvidíme, podívám se.
Odpovědět To se mi líbí0
Hanka 19. 5. 2015 13:11
Ano, my ano. Jiná možnost nezbyla, ale nakonec to bylo úplně vpohodě, takže příště bych do toho šla klidně znova. Jen vybírej tam, kde si budeš moct ty chuvy vybrat ty sama...nebo chuvu :) nevim odkud jsi, tak neporadim.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu