Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Hlídání děti

Ahoj, řešili jste někdo hlídání dětí tak, že jste si sehnali, nebo nechali sehnat, třeba přes agenturu, chůvu? Bylo vše vpořádku?
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky, já bych se toho moc nebála, ale musíš si chůvu prověřit, třeba s ní a dětmi strávit nějaký čas, nebo udělat přepadovku. A hlavně kouknout na komentáře nebo doporučení jiných rodin, kde chůva už hlídala. Já mám aplikaci v mobilu na spojení rodičů a chůvy, tam si v komentářích přečtu vše.
Odpovědět To se mi líbí0
nekdo zkusenost s nejakou dobrou firmou na hlidani deti v praze? date i na doporuceni? diky
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, jmenují se Karolína, bydlím v Praze v Kunraticích, studuji pražské gymnázium a právě jsem úspěšně dokončila 2.ročník. Ráda bych Vám nabídla prázdninové hlídání u Vás doma (v Praze), nebo na výletech po Praze. Jednorázové i dlouhodobější. Dva týdny jsem mimo Prahu, ale jinak jsem volná celé prázdniny. Potom možnost hlídání i během školního roku v odpoledních hodinách. Zkušenosti s dětmi mám velké. Mám dva mladší sourozence, o které se už od malička starám. (Sestra 14 let a bratr 6 let) Hlídala jsem krátkodobě i děti několika známým. Co slýchám od rodičů, tak jsem u dětí oblíbená a vždycky se ke mně rádi vracejí. Jediným problémem by tedy mohl být můj věk. 18 mi bude až v srpnu 2015, ale to nic nemění na tom, že se chovám velmi zodpovědně a práci s dětmi bych se v budoucnu moc ráda věnovala odborněji. Chtěla bych studovat předškolní a mimoškolní pedagogiku. Jsem nekuřačka. Svůj volný čas trávím ráda právě s dětmi a dělám to moc ráda, takže mi na penězích ani tolik nezáleží. Nemám problém ani s domácími pracemi, takže Vám ráda pomohu třeba s žehlením. Budu se těšit na Vaši odpověď a později třeba i na čas, který strávíme společným hraním a poznáváním nových věcí s Vašimi malými zlatíčky.:) S pozdravem Karolína Hýblerová
Odpovědět To se mi líbí0
Chápu vaše důvody, ale připadne mi divné svěřit dítě úplně cizímu člověku. A nemáš třeba nějakou kamarádku nebo kamarádku kamarádky, která by si při mateřské třeba ráda přivydělala? To se mi zdá rozumější řešení.
Odpovědět To se mi líbí0
@Hanka Jo? No asi do toho půjdu. Ok zkusím někoho takového vyhledat. Snad tady v Praze bude z čeho vybírat No uvidíme, podívám se.
Odpovědět To se mi líbí0
Ano, my ano. Jiná možnost nezbyla, ale nakonec to bylo úplně vpohodě, takže příště bych do toho šla klidně znova. Jen vybírej tam, kde si budeš moct ty chuvy vybrat ty sama...nebo chuvu :) nevim odkud jsi, tak neporadim.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Štír V podstatě jste klidní a vyrovnaní, ale v manželství je to spíše hurikán. Nejedná se o nic klíčového,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Havel

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu