Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Hlídání děti

Ahoj, řešili jste někdo hlídání dětí tak, že jste si sehnali, nebo nechali sehnat, třeba přes agenturu, chůvu? Bylo vše vpořádku?
Celkem 12 odpovědí Zobrazit jako strom
Dobrý den,právě touto problematikou se zabývám s několika spolužáky na vysoké školy. Moc by nám pomohlo, pokud byste nám vyplnili krátký dotazník: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx
Odpovědět To se mi líbí0
Můžu se zeptat jak je to s placením jestli se mi to bude strhávat nějak automaticky a musím si to hlídat nebo jak to celé funguje ? Budu toho do budoucna určitě chtít využít, tak se chci informovat ať pak nejsem překvapená :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Gabča Nejlepší je, že si člověk může danou osobu vybrat úplně sám bez toho aniž by mu ji někdo přidělil, to si myslím, že je asi největší plus. Navíc to členství je fakt za pusu a je super, že taková agentura vůbec existuje, protože tím nám maminkám ulehčuje situaci, kdy potřebujeme chodit do práce a nemám žádné babičky na hlídání.
Odpovědět To se mi líbí0
@Helga S tím osobní zkušenost nemám, ale moje mamča si našla slečnu, která jí chodí uklízet a neslyšela jsem, že by si stěžovala a že je mamka na úklid hodně velký puntíčkář, akorát začala víc jezdit na služební cesty, tak si chce dům udržovat.
Odpovědět To se mi líbí0
Nemáte zkušenost i s těmi úklidy ? Jestli ano, tak jak jste prosím spokojené ?
Odpovědět To se mi líbí0
Když by byla potřeba jiné město než praha,nebo byl někdo ochotný dítě dovést....tak ráda pohlidani.zkusensoti s hlídáním mám od malých miminek až po 12lete deti
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, já bych se toho moc nebála, ale musíš si chůvu prověřit, třeba s ní a dětmi strávit nějaký čas, nebo udělat přepadovku. A hlavně kouknout na komentáře nebo doporučení jiných rodin, kde chůva už hlídala. Já mám aplikaci v mobilu na spojení rodičů a chůvy, tam si v komentářích přečtu vše.
Odpovědět To se mi líbí0
nekdo zkusenost s nejakou dobrou firmou na hlidani deti v praze? date i na doporuceni? diky
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den, jmenují se Karolína, bydlím v Praze v Kunraticích, studuji pražské gymnázium a právě jsem úspěšně dokončila 2.ročník. Ráda bych Vám nabídla prázdninové hlídání u Vás doma (v Praze), nebo na výletech po Praze. Jednorázové i dlouhodobější. Dva týdny jsem mimo Prahu, ale jinak jsem volná celé prázdniny. Potom možnost hlídání i během školního roku v odpoledních hodinách. Zkušenosti s dětmi mám velké. Mám dva mladší sourozence, o které se už od malička starám. (Sestra 14 let a bratr 6 let) Hlídala jsem krátkodobě i děti několika známým. Co slýchám od rodičů, tak jsem u dětí oblíbená a vždycky se ke mně rádi vracejí. Jediným problémem by tedy mohl být můj věk. 18 mi bude až v srpnu 2015, ale to nic nemění na tom, že se chovám velmi zodpovědně a práci s dětmi bych se v budoucnu moc ráda věnovala odborněji. Chtěla bych studovat předškolní a mimoškolní pedagogiku. Jsem nekuřačka. Svůj volný čas trávím ráda právě s dětmi a dělám to moc ráda, takže mi na penězích ani tolik nezáleží. Nemám problém ani s domácími pracemi, takže Vám ráda pomohu třeba s žehlením. Budu se těšit na Vaši odpověď a později třeba i na čas, který strávíme společným hraním a poznáváním nových věcí s Vašimi malými zlatíčky.:) S pozdravem Karolína Hýblerová
Odpovědět To se mi líbí0
Chápu vaše důvody, ale připadne mi divné svěřit dítě úplně cizímu člověku. A nemáš třeba nějakou kamarádku nebo kamarádku kamarádky, která by si při mateřské třeba ráda přivydělala? To se mi zdá rozumější řešení.
Odpovědět To se mi líbí0
@Hanka Jo? No asi do toho půjdu. Ok zkusím někoho takového vyhledat. Snad tady v Praze bude z čeho vybírat No uvidíme, podívám se.
Odpovědět To se mi líbí0
Ano, my ano. Jiná možnost nezbyla, ale nakonec to bylo úplně vpohodě, takže příště bych do toho šla klidně znova. Jen vybírej tam, kde si budeš moct ty chuvy vybrat ty sama...nebo chuvu :) nevim odkud jsi, tak neporadim.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme