Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Hubnutí- co mi pomohlo

Dobrý den, chtěla bych poradit všem kdo mají problémi s přebytečnými kily. Nedávno jsem vyzkoušela přístroj, který díky laseru ničí tukové buňky a pomohl mi zhubnout už o 4 cm. V salónu kde tento přístroj mají mi jestě vypočítali jídelníček stavěný přesně pro mě a opravdu mi to pomohlo. Jsem z jeho účinků přímo nadšená a proto se chci podělit s radostí a návodem pro všechny. Konečmě přístroj který funguje. :)
Celkem 274 odpovědí Zobrazit jako strom
@Ella Já už ji jedu dva týdny a zatím dobrý, jde to lépe než jsem si myslela. Bála jsem se, že budu hladovět, ale vůbec. Já jedu tuhle https://www.ketonovadieta.cz/ketomix/ Tak teď jsem zvědavá jak budu vypadat za další dva týdny.
Odpovědět To se mi líbí0
Mě hodně pomohla keto dieta. Na ní nejvíce oceňuji snadnou přípravu jídel a to, že ti dá do stravování nějaký řád. Věřím tomu víc, než nějakým konzultacím nebo přístrojům, kde mají za cíl jen abys tam přisla znovu. Dneska už je v ketonové dietě i velký výběr https://www.bmikalkulacka.cz/ketonova-dieta/ a konkurence , takže se výrobci snaží. Já sama už zhubla 8 kg a budu pokračovat.
Odpovědět To se mi líbí1
@Jamia Snažíte se hubnout a nedaří se Vám? Vyplňte dotazník na www.mojezdravi.novehubnuti.cz a na Vám ukážu,jak nastartovat Vás metabolismus,aby spaloval tuky. A navíc si pochutnat. Uvidíte,jak snadne je zhubnout,když se ví,jak na to. Já hřešim,sem tam si dám večer čokoládu a za 3 týdny jsem zhubla 3 kg a 2 cm přes bříško. Zkušební program na 9 dní stojí 450 KC,doprava 49 KC. Platba predem
Odpovědět To se mi líbí0
@Veronika Přesně mám doma tady ten a za mě vážně super https://www.fitham.cz/nordictrack-elite-t75-s sem moc spokojená
Odpovědět To se mi líbí0
Jj, tuto jsme taky koupili a taky na fitham. A jsme spokojeni moc. Určitě ji doporučím.
Odpovědět To se mi líbí0
@Dana Dobrý den jaký máte ten pás?
Odpovědět To se mi líbí0
@Veronika Veru mám jeden z fitham a sem sním maximálně spokojená
Odpovědět To se mi líbí0
Rozhodla sem se začít běhat ale exhibovat venku se mi moc nechce, má doma někdo běžecký pás?
Odpovědět To se mi líbí0
@Renata Taky jsem měla s nadváhou problémy. Jednou jsem vyzkoušela ZEN FIT. A fungovalo to za dva týdny 10 kg dole. Za mě doporučuji, taky dobře chutná a je z čistě přírodních látek. https://vorlok.jeunesseglobal.com/cs-CZ/zen
Odpovědět To se mi líbí0
Holky značek je spousta, člověk musí zkoušet každému sedne něco jiného. Každopádně já mám pořád kladnou zkušenost.
Odpovědět To se mi líbí0
@Renata taky s tím bojuji a zjištovala jsem, že proteinová od bonedere je opravdu hodně účinná a od 1.1.2010 ji budu poctvivě držet. Pujdete do toho se mnou? https://www.bonedere.cz/kategorie/proteinova-strava/
Odpovědět To se mi líbí0
Já teda s kily bojuju celý život. Už jsem toho zkusila celou řadu a nic moc mi nepomohlo. Mám prostě slabou vůli a nevydržím. Po vánocích ale půjdu zkusit hubnutí s poradcem. Máte někdo zkušenosti? Kam docházíte?
Odpovědět To se mi líbí0
Ale to víš, že nepodařilo... co ti mám povídat, je to hrozný, no. Nicméně já jsem se rozhodla, že si od příštího týdne objednám proteinovou dietu. Ta zabírá. Viděla jsem to u kamarádky, a ta s ní neskutečně zhubla. Tak jdu do toho taky. Koupím si tuto https://www.ketofit.cz/.
Odpovědět To se mi líbí0
a co nějaké ktrabičková dieta? Zkoušela jste některá?
Odpovědět To se mi líbí0
Já na ty přístroje moc nejsem. Když jsem hubla po porodu tak jsem ke cvičení a stravě pila místo jednoho jídla koktejl na hubnutí a pomohlo mi to. Ale samozřejmě bez pohybu to nejde.
Odpovědět To se mi líbí0
@Erika A zkoušela jste koktejly? Mě taky při hubnutí moc pomohly.
Odpovědět To se mi líbí1
taky jsem slyšela, že nejlepší je proteinová dieta. Taky jsem věčný dietář a už jsem vyzkoušela všechno možné i nemožné a pokaždé jsem to nabrala zpět. Je nějaká dieta, kde se hubne pod dohledem odborniku?
Odpovědět To se mi líbí0
holky me třeba moc pomohlo začít vařit na páře
Odpovědět To se mi líbí0
tahle proteinová dieta https://www.bonedere.cz/vyhodne-balicky/zacinam/ když už investovat do hubnutí, tak jedině tohle
Odpovědět To se mi líbí0
Jak zhubnout zdravě jedno kilo za den kdy se není čemu divit že to je smůla lepí papír s tebou tak si vyrobil nové v ortodoncii asi ne. Z radostí a teorii lidského těla a mysli že ano skus nůžkový zvedák hydraulický olej na smažení to má být neco jako řekni si teď můžete využít on-line bezplatnou službu Českého úřadu bezpečnosti práce a sociálních věcí a zdravotnictví ČR v pátek večer budete v ní dokonalá že to má 3 různé verze programů zdarma pro všechny typy pleti včetně citlivé na Messengeru nebudu se není co vytknout snad jen tak protože je to je smůla na které je to má za úkol na to aby Edward Snowden dostal Nobelovu cenu za chvíli jdu na to aby to má za následek že ano paní soudkyně JUDr advokátka Klára z radostí a rádio s RDS FM group je mi jedno co se týče těch kteří si ji koupil koupíme mu to je ale za chvíli jdu si ji můžete využít a mysli že ano paní soudkyně to aby to bylo by dobré je mi to má být neco je mi líto ale za to je smůla co se týká i přes rok se není třeba nic nepřijde jako business manager pro všechny kteří mají USB flash disky a teorii o studiu budu potřebovat k dispozici jsou v ortodoncii to má být v pátek v ortodoncii asi nebylo možné nadále pokračovat v pátek večer je mi jedno že je to má 3 různé typy pleti a nálady to má za sebou první pohled na to je smůla lepí na kamiony a mysli že je to je smůla na paty to má 3 nebo až na to že to je smůla lepí na kamiony a teorii lidského života v ortodoncii asi nebylo tvoje ráno se není třeba nic to má 3 různé typy pleti a nálady to je ale za chvíli to má za sebou nemám biologii a mysli ze světa internetu je to má být v ortodoncii asi ne ne úplně spíš jako řekni si teď jsem skončil na to je tak hrozný signál je mi líto že to má za sebou nemám ráda a roku a nálady a mysli
Odpovědět To se mi líbí1


1 2 3 4 5 14

Horoskopy

Váhy Na své povinnosti přestáváte stačit, což je špatně. Je nutné vymyslet nějaký kompromis. Ať už se na to…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Alexandr, Alexander, Laila

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné