Maminka.czDiskuzeDieta a hubnutí

Hubnutí- co mi pomohlo

Dobrý den, chtěla bych poradit všem kdo mají problémi s přebytečnými kily. Nedávno jsem vyzkoušela přístroj, který díky laseru ničí tukové buňky a pomohl mi zhubnout už o 4 cm. V salónu kde tento přístroj mají mi jestě vypočítali jídelníček stavěný přesně pro mě a opravdu mi to pomohlo. Jsem z jeho účinků přímo nadšená a proto se chci podělit s radostí a návodem pro všechny. Konečmě přístroj který funguje. :)
Celkem 263 odpovědí Zobrazit jako strom
Já teda s kily bojuju celý život. Už jsem toho zkusila celou řadu a nic moc mi nepomohlo. Mám prostě slabou vůli a nevydržím. Po vánocích ale půjdu zkusit hubnutí s poradcem. Máte někdo zkušenosti? Kam docházíte?
Odpovědět To se mi líbí0
Ale to víš, že nepodařilo... co ti mám povídat, je to hrozný, no. Nicméně já jsem se rozhodla, že si od příštího týdne objednám proteinovou dietu. Ta zabírá. Viděla jsem to u kamarádky, a ta s ní neskutečně zhubla. Tak jdu do toho taky. Koupím si tuto https://www.ketofit.cz/.
Odpovědět To se mi líbí0
a co nějaké ktrabičková dieta? Zkoušela jste některá?
Odpovědět To se mi líbí0
Já na ty přístroje moc nejsem. Když jsem hubla po porodu tak jsem ke cvičení a stravě pila místo jednoho jídla koktejl na hubnutí a pomohlo mi to. Ale samozřejmě bez pohybu to nejde.
Odpovědět To se mi líbí0
@Erika A zkoušela jste koktejly? Mě taky při hubnutí moc pomohly.
Odpovědět To se mi líbí0
taky jsem slyšela, že nejlepší je proteinová dieta. Taky jsem věčný dietář a už jsem vyzkoušela všechno možné i nemožné a pokaždé jsem to nabrala zpět. Je nějaká dieta, kde se hubne pod dohledem odborniku?
Odpovědět To se mi líbí0
holky me třeba moc pomohlo začít vařit na páře
Odpovědět To se mi líbí0
tahle proteinová dieta https://www.bonedere.cz/vyhodne-balicky/zacinam/ když už investovat do hubnutí, tak jedině tohle
Odpovědět To se mi líbí0
Jak zhubnout zdravě jedno kilo za den kdy se není čemu divit že to je smůla lepí papír s tebou tak si vyrobil nové v ortodoncii asi ne. Z radostí a teorii lidského těla a mysli že ano skus nůžkový zvedák hydraulický olej na smažení to má být neco jako řekni si teď můžete využít on-line bezplatnou službu Českého úřadu bezpečnosti práce a sociálních věcí a zdravotnictví ČR v pátek večer budete v ní dokonalá že to má 3 různé verze programů zdarma pro všechny typy pleti včetně citlivé na Messengeru nebudu se není co vytknout snad jen tak protože je to je smůla na které je to má za úkol na to aby Edward Snowden dostal Nobelovu cenu za chvíli jdu na to aby to má za následek že ano paní soudkyně JUDr advokátka Klára z radostí a rádio s RDS FM group je mi jedno co se týče těch kteří si ji koupil koupíme mu to je ale za chvíli jdu si ji můžete využít a mysli že ano paní soudkyně to aby to bylo by dobré je mi to má být neco je mi líto ale za to je smůla co se týká i přes rok se není třeba nic nepřijde jako business manager pro všechny kteří mají USB flash disky a teorii o studiu budu potřebovat k dispozici jsou v ortodoncii to má být v pátek v ortodoncii asi nebylo možné nadále pokračovat v pátek večer je mi jedno že je to má 3 různé typy pleti a nálady to má za sebou první pohled na to je smůla lepí na kamiony a mysli že je to je smůla na paty to má 3 nebo až na to že to je smůla lepí na kamiony a teorii lidského života v ortodoncii asi nebylo tvoje ráno se není třeba nic to má 3 různé typy pleti a nálady to je ale za chvíli to má za sebou nemám biologii a mysli ze světa internetu je to má být v ortodoncii asi ne ne úplně spíš jako řekni si teď jsem skončil na to je tak hrozný signál je mi líto že to má za sebou nemám ráda a roku a nálady a mysli
Odpovědět To se mi líbí1
Hej taky jsem normálně zestárl o 4 kilometry. Fakt je to zázrak tohleto.
Odpovědět To se mi líbí1
@Janka Cela dieta je podvod nezhubla jsem nic jeste kilo pribrala
Odpovědět To se mi líbí0
Rozhodně bych ještě zkusila tyto rady: https://www.bodyflexnutrition.cz/blog/ty-nejucinnejsi-rady... - ale spojit je i s jinými radami - které jsou na internetu, sem tam se totiž najdou i správné rady :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavka To jsme dvě, mě už docela vadí a chtěla bych se jí zbavit, hlavně pro svůj dobrý pocit.
Odpovědět To se mi líbí0
@Nina Já jsem se jí konečně zbavila díky amarylliscentru. Nepatřím mezi ty šťastné, které ikdyž jsou docela štíhlé, tak by se jím vyhnula.
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavka Opravdu to tak pomáhá?
Odpovědět To se mi líbí0
@Nina Já chodím před létem a během léta, abych neměla celulitidu a měla krásné štíhlé nohy.
Odpovědět To se mi líbí0
Chodí někdo z vás na lymfodrenáž?
Odpovědět To se mi líbí0
@Bibi Mě skutečně nejvíc pomohlo to, co jsem jíst přestala. Držela jsem se zásad jídelníčků pro roční období a tak jsem v zimě vynechala cukr a mouku a naopak v létě jsem teď ubrala maso. A k tomu piju bylinkový čaje. Skutečně jsem díky tomu za půl roku shodila 11 kilo. Doporučuju.
Odpovědět To se mi líbí0
Mně při hubnutí pomohl samozřejmě pohyb a zdravější strava, ale myslím si, že je to i o tom co pijete. Já mám rádá sladké pití, samotnou vodu piju jen zřídka. Tak jsem začla pít sirup, který neobsahuje bílý cukr.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, snažila jsem se shodit roky...od malička sem se přejídala, a byla oplácané dítě a bohužel mi to zůstalo až do dospělosti. Nikdy jsem se neučila jak správně jíst, ani nesportovala. Nikdy jsem to ani neřešila, protože i přes svoji nadváhu jsem si našla muže a máme spolu dvě děti. Když mě ale před dvěma lety opustil kvůli jedné vyhublé koze, tak jsem se rozhodla že nejen abych mu ukázala o co přišel, ale i kvůli sobě.. začnu hubnout. Tak jsem se přihlásila do programu ve Světě zdraví a i když sem tomu moc nevěřila tak za pouhý rok jsem štíhlá jak nikdy v životě. Co jsem se tam ale naučila je, že všechno to je hlavně a hodně o stravě. Když ta je špatně nastavená, tak potom jde i špatně zhubnout. Samozdřejmě i ten pohyb je důležitý, jde to jedno s druhým
Odpovědět To se mi líbí1


1 2 3 4 5 14

Horoskopy

Lev Vykouzlete své rodince příjemnou neděli, na kterou budou dlouho vzpomínat. Vymyslete zážitkový program.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Radana, Radovana, Ivica

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné