Maminka.czDiskuze

Hyperaktivita, jak jí zvládáte, rodičové ?

janika 10. 11. 2009 8:15:50
Bren, je super, že holčinu učitelka bere takovou, jaká je! To je strašně důležitý. Psychologa nevím, řekla bych, že holčina nemá žádnej vnitřní problém a že nemá paměť... s tím se přece taky dá něco dělat. Nevím, jestli děti můžou taky lecithin, zjistím... A pokud jo, tak bych jí ho třeba naordinovala k těm Hvězdíkům! Já jsem ho začala brát na cholesterol, protože jsem nechtěla klasický léky, i když mě s nima strašili ( při 50kg cholesterol až 9,5), jenže se s těma lékama nesmí těhotnět... Tak jsem si naordinovala lecithin a řeknu vám, před rokem a půl jsem dělala státnice a dodnes nejsem schopná ty bláboly vymazat z kebule!!! V práci jsem sypala rodný čísla klientů z rukávu... Prostě jsem po několika měsících zjistila, že mám fenomenální paměť No jenže v začátku těhu jsem přestala brát všechny doplňky, a zapomínání na sebe nenechalo dlouho čekat Bren, já mám klučinu mladšího, má úžasnou dlouhodobou paměť, pamatuje si do detailů věci, který jsme dělali před 2-3 rokama a který já si jen matně vybavuju, ale s krátkodobou pamětí je to katastrofa, taky kolikrát neví, co dělali ve škole, co měli k obědu atd. Pomohlo nám hodně pexeso... Jak klasický, tak na PC. Teď už ho to moc nebere, ale občas hraje i z "donucení", protože už nevím, jak jinak ho podpořit. V pátek mi přinesl trojku z matiky!!! :'( Vůbec jsem nechápala, co vyváděl. Celý víkend jsme počítali, v pátek mi v příkladech, co jsem mu napsala, nasekal takovejch chyb, že jsem mu dávala pětky! Úplně jsem šílela, že bude ještě nějakej dyskalkulik po mně, ale v sobotu a v neděli, když jsme trénovali, tak počítal bez jediný chybičky!!! Takže to beru tak, že prostě v pátek neměl svůj den... A světe div se, včera přinesl jedničku ze čtení... Už teď je mi jasný, že jeho známky se nebudou odvíjet od inteligence, ale že budou prostě podle počasí
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme