Maminka.czDiskuze

Hyperaktivita, jak jí zvládáte, rodičové ?

Jagi 13. 11. 2009 10:12:10
Ahoj holky,díky moc za podporu,nikdy mne nikdo tak nechválil :-[ Janiko vydrž s tímto přístupem v učení. Opravdu vydrží jen pár minut. Celou první třídu jsem seděla u něj,vždy jak se začal vrtět,poslala jsem ho na záchod,na balkón atd. a zase zpět. Hned bylo poznat,že ta minutka mu pomohla. Pak teprve druhým rokem jsem si dovolila vařit a pomáhat na menší vzdálenost. Asi až ve čtvrté třídě teprve šel do pokoje. A tam jsem chodila jen kontrolovat. V pokojíku to ze začátku nešlo proto,že vše ho zajímalo kolem. Bren,zkus říct,jakmile udělá chybu, ,,jé tady MÁME chybu",lépe to ponese. A když stím opět hodí,nech ji v tom,že ji nepomůžeš a opravdu ať jde bez úkolu do školy. Párkrát jsem to udělala, tos měla vidět jak si vážil mé pomoci.. Dělala jsem úkoly jen ty nejdůležitější aby nebyl tak vyčerpaný. Bren,s manželem si promluv,neboť jakmile tvá dcera vycítí,že může z toho těžit,budeš tá špatná ty. Může to brát jako,že ji chrání a ty budeš ta přísná. Musíte být jeden a stejně myslet a když to nejde,tak ať před dcerou mlčí. Shazuje tím veškerou tvojí snahu,která bude vidět až za pár let. Musí vědět,že dcera je jiná a potřebuje pomoc obou,nesmí vás rozdělovat. Jinak na to budeš sama. Mluv s ním o tom. Držím pěsti. Jinak moje děti chodili vždy do postele ve 20h. a shasínali kolem deváté,nechala jsem to na nich. Ale zase stejná doba , protože jenom tak oni sami vycítí změnu na sobě,(únava)než když jim to rodiče mění, tak jak jim to vyhovuje. Např.pozdní příchod z návštěvy,nebo ona u vás,nevím. Těmto dětem se musí podřídit celé okolí,jen ti nechápající se vzdálí ale to vůbec neva,protože to nechápou. Janiko,to je super,že u vás se tak rychle projevuje změna k lepšímu,vydrž a zvyknete si na to. Jen opravdu důslednost. A to,že vyrušuje a honí se po třídě,no je to přece jenom kluk a potřebuje tu energii vybít. Kdyby tak mohli ji předávat nám!!! papa
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme