Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Hypochondr?

Funnyna 24. 2. 2012 18:22
Ahoj, zajímá mě do jaké míry je ,,zdravé,, bát se o své děti. Máme dvě holky (2 a 4 roky), teď v květnu čekáme třetí. Podle manžela je moc pozoruju (teď i sebe, spíš bříško). Prý se pořád něčeho bojim. Je fakt že poslední dobou vyšiluju se strašnýma nemocema. Momentálně nemoce krve a uzlin. Starší je má zvětšené, takřka od narození. Loni jí dělali odběry a dobrý, ale teď se mi zdá že má uzlinu i v podpaží. Manžel tam nic necítí, prý když budu někde něco chtít najít tak to najdu vždy. Brali jí krev (bolela jí v noci nožka, podle Dr. nic vážného, tu krev jen pro moji jistotu) a výsledky budou až po neděli, do té doby nebudu spát. Poraďte mi sem magor :-S Letíte taky s každou abnormalitou k mudře?
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Funnyna 24. 2. 2012 22:42
Díky, už jsem myslela že opravdu magořim. Při holkách jsem nějaké ,,nálady´´ nepozorovala, ale tohle těhu je děs, pořád se něčeho bojim. Taky jsem si říkala hormony, no ale je to tedy mazec. Čekáme kluka, že by chlapi zlobili už takle v mladém věku? :-)
V pondělí volám na výsledky tak se Dr. zeptám i na další věci a snad budu víc v klidu. Šlo mi taky hlavně o to abych děti moc nestresovala těmi svými obavami.
Odpovědět To se mi líbí0
semelka 24. 2. 2012 22:01
svedla bych to na hormony .... ty umí dělat divy ;-)

neletím se vším k doktorovi, ale zatím tam chodíme často (očkování apod.), takže se při té příležitosti zeptám, pokud mi něco vrtá hlavou - naše dr. je v pohodě, když měl první syn v roce a půl horečky 39,5 tak jsem jí volala v záchvatu hysterie v 10 večer na mobil a ona byla naprosto v pohodě :-[

ale jelikož se mnou hormony necloumají, tak se mi to píše pěkně s nadhledem ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
85Martinka 24. 2. 2012 20:48
Myslím, že strach o zdraví je normální, hlavně o děti. Je lepší se i na maličkosti zeptat pediatra a ten řekne co a jak... =-O
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu