Maminka.czDiskuzeMaminka.cz

Jak dosáhnout čeho, co chci?

Marta80 31. 12. 2014 13:14
Dobrý den, spousta mých známých z multilevlových firem si nastavují cíle, dělají koláže, čeho by chtěli dosáhnout, píšou si seznamy na rok dopředu, tak jak je to v těchto firmách učí. Já nepracuji v multilevlu. Nejsem zvyklá si psát cíle, ale mám pocit, že bych měla začít. Jenže když si stanovým cíl, za čas to přehodnotím a přepíšu. Vím, že existují různí životní koučové a kurzy. Ráda bych se svěřila do něčích rukou, ale chci dát peníze opravdu za kvalitu.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Tinti 2. 1. 2015 0:01
@Jana88 Jooo, to jsem četla i viděla. Knížka teda nejlepší. Je to prý nejprodávanější motivační kniha. Jako nasměruje to člověka ve více směrech. Doporučuji přečíst. A pokud chcete něco individuálního, tak se mrkněte na chci byt lepsi. Tam maji kurzy, ktere nejsou vubec drahe, tak treba pro zacatek Vás to někam posune.
Odpovědět To se mi líbí0
Marta80 1. 1. 2015 22:43
@Jana88 A o čem je taknížka? Nevím, jestli mi pomůže tak, jak bych si představovala. Knížka je napsaná někým z jeho úhlu pohledu. Já chci aby to bylo přímo na mě. Abych se aktivně zapoji apod.
Odpovědět To se mi líbí0
Jana88 31. 12. 2014 16:05
Ahoj, zkus si přečíst knížku The Secret (Tajemství) a nebo si stáhni dokument ;). Já knihu četla a dala mi takový ten první impuls :) Každopádně mám teď život hezčí :)
Odpovědět To se mi líbí1


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu