Maminka.czDiskuze

jak jste rodily?

Kvet.En 24. 9. 2009 20:29:27
Ahoj, taky mám za sebou 2 porody. První dcerku jsem rodila před 6ti lety v Pražském Motole. Musím říct, že i když má tato porodnice druhé nejlepší hodnocení ze všech Pražských porodnic, můj porod tam byla spíše katastrofa. Voda mi praskla v 1:00 hodinu ráno. Odjeli jsme s manželem do porodnice a hned nastal problém. Nemohli dohledat moji kartu. Manžel musel oběhnout celou porodnici, aby v tu ranní hodinu našel kartotéku. V životě tam totiž se mnou nebyl, takže to samozřejmě nemohl vědět. Jako prvorodička jsem byla hodně nervózní, i když bolesti jsem neměla. =-O Porodní asistentka mě vyšetřila, plodovka ze mně cákala proudem, bylo mi trapně. Pak mně odvedli na přípravku kde jsem byla SAMA. Sprchovala jsem se, dali mi i klyzma, takže následovala nepříjemná hodinka na WC. Potom mi řekli že mám jít na sál. Doufala jsem že už to budu mít konečně za sebou. Omyl. Ležela jsem na sále od 3:30 do 8:30 jako pecka. Jednou za hodinu přišla porodní asistentka zkontrolovat monitor na kterém jsem byla nonstop připíchlá. Nemohla jsem se ani pohnout aby mi nespadla čidla monitorovacího zařízení. V 8:30 jsem prosila doktora aby mi píchl demerol nebo něco na utlumení bolestí. V 9:00 přišel anesteziolog, dal mi podepsat nějaký papír o rizicích spojených s anestezií a pak jsem usnula. Dali mi epidurál. Samotný porod trval 20 minut, ale já ho téměř celý prospala jak jsem byla unavená a vyčerpaná . Neměla jsem sílu ani tlačit. Ale vše dopadlo dobře. Pravda, jizva po násrřihu je dlouhá asi 5 cm, a když se mění počasí tak to pěkně pálí. :-S Zařekla jsem se že Motol už nikdy víc. Druhou dceru jsem rodila na Bulovce. Setkala jsem se s vlídným a milým personálem, porod trval pouhou hodinku od začátku stahů do samotného narození dcerky a já měla dojem, že jsem ani nerodila. Bez epidurálu, naprosto přírodně. Už bych epidurál nechtěla. Čekám třetí dítko, a vyzkouším si další porodnici. Tentokrát v Mělníku.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme