Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Jak na stres

Ahoj maminky Mám takový problém jsem stále ve stresu... Měla jsem bývalého přítele co mě mlatil podváděl prostě hruza a já blbá s ním stále byla.. teď už nějaký ten rok mám nového hodného chlapa... snažíme se skoro dva roky o mimi... a stále nic stále jsem ve stresu... furt se něčím stresuji . nevím, jak se toho zbavit... k psychologovi se mi moc nechce jít.. tak to zkusím tady jinak přítel je objednaný na spermiogram a já jdu za pár dní na hormonalní profil, tak jsem zvedáva, jak dopadneme... všem vám moc děkuji za radu, jak na ten blbý stres.. moc děkuji
Celkem 17 odpovědí Zobrazit jako strom
@Marinka Celkem zajímavý článek jsem našla na: https://magazinprotebe.blogspot.com/2023/10/jak-se-zbavit-str...
Odpovědět To se mi líbí4
prosí vás. máte nějakou univerzální radu, ja zvládat stres? mám k tomu nějaké určité důvody, kterých se nedá jen tak zbavit ale postupně na tom pracuju. nevím moc jaké existují způsoby, které by mohly stres zmírnit. rozhodně nechci žádné léky, antidepresiva,, existuje nějaké "přírodní" řešení nebo něco, na čem bych mohla pracovat doma?
Odpovědět To se mi líbí4
Nemusíte se bát, přípravky jsou certifikované. Jsou vyráběné pouze z přírodních látek, a použité kanabinoidy jsou legální a bez omamných účinků. Projděte si jejich www Dozvíte se spoustu užitečného.
Odpovědět To se mi líbí4
Není to návykové, nebudu pak třeba na konopí závislá?
Odpovědět To se mi líbí4
O léčebném konopí jsem hodně četla, ale nemám zkušenost. Od koho tento olej máte?
Odpovědět To se mi líbí4
V poslední době zažívám taky hodně stresu, hlavně s dětmi na distanční výuce. Jsem pak nervózní, špatně spím. Nechci se cpát chemií, tak jsem hledala něco přírodního a účinného. Našla jsem si olej s CBD. Hezky zabral, líp spím a hlavně ráno se cítím odpočatá.
Odpovědět To se mi líbí4
Kill urself
Odpovědět To se mi líbí4
Zkust xanax je to paráda !
Odpovědět To se mi líbí4
Já třeba polikám antidepresiva. Pomáhá mi to
Odpovědět To se mi líbí4
nechte to plavat a budete tehotna na to tata!
Odpovědět To se mi líbí4
Dobrý den, mívám vysoký krevní tlak a k tomu jsem často ve stresu, co mi prosímvás pomůže na snížení tlaku i stresu?
Odpovědět To se mi líbí4
ono je to v hlavě ;) musíš se radovat z každého dne, zahodit všechny starosti, vyskočit ráno z postele a být pozitivní, proč si dělat starosti, nech to na někoho jiného, já když zjistila, že čekáme malou okamžitě jsem všechno hodila za hlavu a řekla si, že mi ty nervy za to nestojí a od té doby už nad starostmi mávnu rukou a jdu dál a život je hezčí :) žádné prášky neber ;) prostě mysli pozitivně a jak říkám, starosti přenech jiným
Odpovědět To se mi líbí4
No, jak na stres… To je výborná otázka, na kterou bohužel neznám odpověď :(
Odpovědět To se mi líbí5
super lék je běhání, hezky se u toho čistí hlava. Jen u toho bolí klouby-kolená
Odpovědět To se mi líbí4
zhluboka dýchat, napít se čisté vody a pokud to jde, jed si koupit něco pěkného , prostě si udělat radost
Odpovědět To se mi líbí4
Ahoj, o nejjednodušší bude, když se začneš věnovat sama sobě a dělat věci, které tě baví a těší...prostě zkus se uvolnit, relaxuj a přijdeš na jiné myšlenky Mě pomáhá jóga, procházky v přírodě, hezká knížka...určitě bude líp:) Držím palce!
Odpovědět To se mi líbí4
zní to triviálně, ale zkuste se jednoduše uvolnit a chovat se úplně normálně. Doporučuji procházky v přírodě, sportovat, smát se, bavit se ... a ono to půjde samo
Odpovědět To se mi líbí3

Diskuze

Doporučujeme