Maminka.czDiskuze

Jak oblékáte mimi v období podzim-zima?

Adule 16. 9. 2011 11:21:52
Ahoj, říká se, že by mělo mít mimčo o vrstvu víc, než dospělý.. Pak už jen otázkou, jestli je ten dospělý teplokrevný nebo naopak.. Taky záleží na tloušťce fusaku v kočárku. Musíš myslet na to, že miminko se nehýbe, tak má větší sklony k prochladnutí..Vždy jsem osahávala ručičky, aby byly teplé i v rukavičkách, pak by mu mělo být akorát ve všech vrstvách na těle. Já měla fusak z beránka, ten byl sám o sobě dost teplý a v něm už měl syn v zimě jen pletenou soupravičku (kalhoty, svetřík), pod nimi dupačky, kabátek, bodýčko. Na fusaku ještě fleeze deku a bylo mu krásně. Ty modernější fusaky možná nebudou tak teplé. Teď čekám další mimi a pár věci jsem změnila.. Koupila jsem kombinézku místo toho pleteného kompletu. Když se chodí s mimi do nákupních center, je vždy lepší ne kombinéza, ale věci zvlášť pro snadnější odhalení a slečení. Do auta jsme to moc neřešili, byl oblečen jako do kočárku + deka, než se auto zahřálo, případně šel manžel auto kapku zahřát před odjezdem.. Snad jsem ti aspoň trochu poradila.. :)
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme