Maminka.czDiskuze

JAK ODNAUČIT DÍTĚ SPÁT S NÁMI V POSTELI?

D-anca 23. 3. 2011 9:32:42
Ahoj holky. Ráda bych se k vám přidala. Mám skoro 7 měsíců holčičku a když měla druhé očkování i s naušničkama, tak jsem si jí vzala do postele, aby se jí spinkalo lépe když ví, že je máma u ní. Postupně začala vyžadovat spánek každou noc u mě. Jsem bez přítele, ale říkala jsem si, že když jednou někoho budu mít, tak kam si s ním lehnu? :-[ Nakonec jsem to udělala tak, že jsem z postýlky sundala tu dlouhou část a přistrčila jsem si jí k posteli. Tak malá spí ve svém a je i spokojená, že na mě vidí a cítí mě u sebe. Myslím, že se tak dopracujeme k samostatnému spaní., Už tak spíme týden a ani jednou se nepřekulila ke mě. Snad nám to vydrží
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme